Agilita

Komunita má 54 aktivních členů.

Procházíte agilní transformací, nebo jste teprve na začátku této cesty? Jelikož je transformace nikdy nekončící proces, určitě se vám bude hodit na této cestě příval inspirace, nových informací a zkušeností od ostatních kolegů z Agilní komunity.

V rámci této komunity budeme sdílet, co se komu osvědčilo, co zafungovalo v konkrétní firmě a co naopak nebyla cesta správným směrem.

Můžete očekávat neformální otevřené prostředí, kde jakékoliv selhání je pouze relativní a bereme ho jako příležitost k posunu jednotlivce i ostatních členů komunity.

Komuniťačka

Fotografie Tereza Rutkovská

Tereza Rutkovská

tereza@redbuttonedu.cz

Nejčastější otázky

Získejte neomezený přístup
ke všem komunitám díky licenci Impact

V komunitě potkáte lidi i z těchto firem

Nejbližší akce

Záznamy z vybraných akcí

Každý měsíc pořádáme minimálně dvě komunitní akce.

Archiv akcí

Výběr z materiálů, se kterými nešlápnete vedle

Protože víme, jak náročné někdy může být zjistit, co vlastně nevíme, dali jsme dohromady v rámci komunity Mapu agilních pojmů a konceptů, na které můžete v Agilním světě narazit. Některé pojmy a koncepty obsahují link na článek nebo video, který je za nás kvalitním zdrojem. Mapa je volně dostupná členům komunity #CzechAgile.

Členové o komunitě říkají

„Komunita je pro mě místem, kde se mohu dozvědět zajímavé detaily z praxe kolegů pracujících na stejné nebo podobné pozici jako já (praxe je totiž vždycky mnohem zajímavější a barvitější než teorie :)). Navíc na těchto setkáních navazuji velmi přínosné profesní, ale i přátelské vztahy s podobně smýšlejícími lidmi. Vždycky si setkání moc užiju a odcházím z něj nabitá novou energií do mé práce.”

Anita Bak

Anita Bak
CzechAgile, z. s.

„Nedovedu si představit nebýt součástí #CzechAgile komunity jednoduše proto, že představuje možnost, jak získat ohromné množství nové inspirace a zároveň podělit se o své dosavadní zkušenosti. Vnímám komunitu jako organismus, který se neustále posouvá, vzdělává a baví mě k tomuto posunu kontinuálně přispívat. Člověk se stále učí něco nového a komunita mi v tomto ohledu poskytuje spoustu impulsů ohledně zajímavých témat, která do té doby mohla unikat mojí pozornosti. Rád využívám možnosti potkávat se s experty z komunity k získání zpětné vazby.”

Petr Hýna

Petr Hýna
Kontent s.r.o.

„Když přemýšlím, čím je pro mě komunita #CzechAgile, je to hlavně sdílení a inspirativní lidé, kteří jí tvoří. Cením si na ní vzájemné výměny zkušeností, failů, nápadů, jiných pohledem a na vždycky si odnáším inspiraci pro svojí práci. Každá firma je jiná a pro mě je cenné si některé kroky validovat, vyslechnout si názor ostatních a jejich zkušenost. Je jedno jestli se pohybujete v agilním světě roky nebo teprve krátce, komunita pomáhá společně se posouvat a učit se. Těším se brzy na nějaké akci.”

Markéta Skuhravá

Markéta Skuhravá