Spolupráce SM a PO

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní oblast, na kterou je expert. Tentokrát se spolu s Hankou Jadavan zaměříme na Spolupráci SM a PO. Zobrazit více…

Hanka se podělí o své zkušenosti, které načerpala během své sedmileté praxe Scrum Mastera. Ukáže mimo jiné třeba to, proč je dobré mít v týmu zastoupeny obě role, jak se vzájemně doplňují a jaké dopady to má, když jedna z nich chybí nebo jedna druhou nedokáže dostatečně podpořit. Ale zejména se zaměří na to, čím konkrétně si mohou obě role vzájemně pomoci a jak to v praxi vypadá, když tato spolupráce opravdu dobře funguje. Dopady správně nastavené spolupráce SM a PO jsou totiž nesmírné!

Sdílení je určeno všem, kdo hledají inspiraci nejen pro práci v týmu, ale i jak ještě více zefektivnit dodání hodnoty zákazníkovi (lídři, Scrum Masteři, Agilní koučové, Product Owneři).

Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskusi. 

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo přistupovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze tehdy, když dostaneme svobodu samostatně se rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a příležitost všestranně se rozvíjet. Její osobní misí proto je podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase točí na svém YouTube kanále Agilefluencer videa o agilním fungování a píše recenze na školení a sebe-rozvojové knihy na Instagramu.

Denisa Koderlová

60 min | 28. 6. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek

Kompetence: Agilita