Design Sprint

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát se zaměříme na téma Design Sprint. Zobrazit více…

Petr se podělí o své zkušenosti s Design Sprintem, které načerpal ve firmě během své praxe. Zaměří se mimo jiné na první krůčky, oblíbené fuckupy a techniky, které se dají použít i v každodenní praxi.. V neposlední řadě probereme, jak konkrétně Design Sprint pomohl v Kentico a jaké ponaučení si odnesli sami účastníci. Sdílení je určené všem, kteří hledají inspiraci jak hledat odpovědi na kritické byznys otázky (lídři, Scrum Masteři, agilní koučové). 

Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse. 

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Petr Hýna?

Petr Hýna má více jak 10 let zkušeností s Agilitou ve firmách různých velikostí. Charakterizuje ho zdravý selský rozum, experimentování s novými přístupy, ochota nechat se vykopávat mimo komfortní zónu – to všechno s cílem budovat prostředí, které umožňuje dosahování výsledků s maximálním dopadem.  Jeho vášní je vzdělávání (sebe i svého okolí) a aplikování nově nabytých znalostí do praxe. 

Denisa Koderlová

60 min | 26. 4. 2022 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek

Kompetence: Agilita