Technická Agilita

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát bude hostem náš expert Robert Batůšek a zaměříme se na téma Technická agilita jako základ byznysové agility. Zobrazit více…

Robert bude mluvit o tom, že technická agilita je základem byznysové agility, ovšem v různých případech vám pomůžou různé techniky. Je rozdíl, jestli máte startup, ve kterém pracuje pět nadšených vývojářů a je postavený na nejnovějších technologiích anebo hromadu legacy kódu, kterou se 200 lidí snaží sotva udržet v chodu. Je dobré zvolit techniky, které vám v dané situaci pomůžou nejvíce. A které to vůbec jsou? Patří sem třeba Test-Driven Development, Continous Integration, Specification By Example, mob programming a další.

Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Robert Batůšek?

Robert Batůšek je agilní nadšenec a Scrum Master, který žije v Brně. Pomáhá firmám zavádět agilní metody už více než 15 let. V několika firmách měl možnost zavést a vylepšit agilní produktový vývoj ve velkém měřítku (30 a více týmů). V jeho pojetí zahrnují agilní transformace vždy zjednodušení firemní struktury tak, aby se zjednodušil i produktový vývoj ve více týmech a zavádění moderních technických metod do vývoje. O těchto a dalších tématech píše pravidelně na LinkedIn a svém blogu.

60 min | 27. 4. 2023 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek

Kompetence: Agilita