Rozvoj prakticky a udržitelně

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Rádi rozvíjíte sami sebe, členy vašeho týmu nebo vás jenom zajímá téma rozvoje a hledáte nové perspektivy? Pak je tato “hodinka” přesně pro vás! Ondra se zaměří na to, jak pomocí formulace osobní vize, stanovení cílů a pravidelných návyků můžete pomoci sobě a ostatním. Zobrazit více…

Podělí se také o to, jak udržitelně zavedené systémy ladit za chodu, aby po opadnutí počátečního nadšení stále fungovaly.

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát bude hostem Ondra Mevald a zaměříme se na téma seberozvoje.

Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Ondra Mevald?

Ondra je vystudovaný lesní inženýr, který našel uplatnění mimo obor ve sféře IT. Svoje dosavadní zkušenosti sbírá pod záštitou firmy Rohlik Group. Vystřídal zde několik rolí od testera, IT analytika, team leadera IT analytiků a v současnosti zastřešuje IT Business a Datovou (BI) analýzu.Kromě osobního rozvoje se nejvíce zaměřuje v současné době na oblast komunikace, kde se snaží využít umění nenásilné komunikace (NVC) při předávání zpětné vazby a rozšířit kompetenci veřejného projevu.

Denisa Koderlová

60 min | 31. 5. 2023 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek