Změna? Žádný problém!

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát bude hostem Tomáš Tureček a zaměříme se na téma Změny a jak ji doručit s respektem k tempu a nastavení organizace, týmu či jednotlivce. Zobrazit více…

Tomáš se s vámi podělí o své zkušenosti s problematikou doručování změny, které načerpal během své praxe transformačního konzultanta, změnového agenta a agilního kouče. Představí praktické rámce (Kmenové vůdcovství, křivka přijímání změny, vrstvy odporu vůči změnám) a jak je efektivně využívat v komunikaci a nasazení změn. Sdílení je určené všem, kteří hledají inspiraci, jak komunikovat a prosazovat potřebné změny s respektem ke stavu, ve kterém se aktuálně organizace, týmy a jednotlivci nacházejí (lídři, Scrum Masteři, agilní koučové).

Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Tomáš Tureček?

Tomáš je spoluzakladatelem firmy RainFellows, kde jako konzultant s hlubokou znalostí Agile/Lean pomáhá rozvíjet firmy a týmy. Za posledních 15 let si prošel mnoho rolí od IT vývojáře přes management až po spolumajitele několika firem, kde aplikuje stejné myšlení a principy, které předává ostatním. Kromě byznysu je aktivním účastníkem v komunitách a profesních sítích, jako je třeba Red Button. Jeho vášní je stavět firmy a projekty způsobem, který kombinuje vysokou efektivitu a dopad s kulturou spolupráce a otevřenosti.

60 min | 15. 11. 2022 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek

Kompetence: Agilita, Práce se změnou