Jak podpořit tým v neustálém zlepšování

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V tomto dílu pořadu Týmy budoucnosti si ukážeme několik nástrojů a tipů, jak podpořit tým v neustálém zlepšování a také jak jej naučit převzít odpovědnost a roli aktivního tvůrce. Ale jak dosáhnout nárůstu efektivity a angažovanosti v prostředí samo-organizovaného týmu, které nemá formálního nadřízeného? Zobrazit více…

Takový tým si potřebuje vytvořit svůj vlastní proces, kterým si neustálé zlepšování zajistí, a tvorbu procesu si dnes představíme.

Proč vysílání sledovat?

  • Chcete vědět, jak pomoci týmu s nastavením procesu neustálého zlepšování.
  • Dostanete přehled o výhodách týmových retrospektiv a jak z nich získat pro tým tu největší možnou hodnotu.
  • Zjistíte k čemu používat tzn. mikro-retrospektivy.

Co si odnesete?

  • Jak dělat správně retrospektivy a čeho se vyvarovat.
  • Jak pracovat s mikro-retrospektivami.
  • Tipy pro facilitátory, jak řešit náročné situace, které mohou při retrospektivách nastat (nikdo se nezapojuje, tým se nedokáže dohodnout, dominantní členové týmu, apod.).

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat