Týmové, ale i osobní ohlédnutí (retrospektiva)

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Ukážeme si praktické techniky a metody, jak na týmové, ale i osobní ohlédnutí - retrospektivu. Pravidelné hledání vylepšení sebe, ale i fungování týmu je základní aspekt růstového nastavení mysli a stejně tak základní stavební kámen agilního (štíhlého) způsobu myšlení. Pojďme si ukázat, jak na to. Zobrazit více…

10% SLEVA NA DENÍK TAM&ZPĚT A POŠTOVNÉ ZDARMA

Stačí navštívit tento odkaz a zadat kód „redbuttonedu“.

Proč vysílání sledovat?

Blíží se konec roku, kdy se spousta lidí ohlíží za časem uplynulým a dívá se do budoucnosti na následující rok. Nasdílíme vám konkrétní nástroje, které by se vám při tom mohly hodit.

Co si odnesete?

  • Nástroje pro týmovou retrospektivu
  • Nástroje pro osobní ohlédnutí
  • Nástroje pro udržení motivace pracovat na svých předsevzetích

Kdo je Dalibor Pulkert?

Daliborova osobní mise je „Podpora podnikavosti“. Věří, že čím více podnikavých lidí, tím lepší společnost po sobě necháme pro své děti. Snaží se pomáhat v odbourávání bariér „nevím co“, „nevím jak“ a „nevím s kým“. I proto rozjel projekt IdeaBox, forma kreativní krabice, která vás provede ověřením nápadu na trhu. 

V digitálních vodách se pohybuje přes 15 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem a zákazníkem. Spoluzaložil inovačního studio Outboxers, které staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. 

Dalibor Pulkert

Neustále hladový po nových zkušenostech, inovátor a startovač nových produktů a služeb. Spoluzaložil inovační startup studio Outboxers. Baví ho ověřovat nápady a pomáhat v tom i ostatním. Zároveň nevymýšlí kolo a používá ověřené nástroje a techniky inovátorů z celého světa. Pravě to by s vámi rád sdílel ve svém pořadu.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství