Co doopravdy dělá Scrum Master

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Máte ve firmě nebo týmu Scrum Mastera a chcete si ujasnit, co od něj můžete očekávat? Uvažujete o zavedení této role i u vás, ale nejste si jistí, v čem je jeho/její přidaná hodnota? Chcete se stát Scrum Masterem a zajímá vás o čem tato role je? Nebo už na této pozici pracujete a rádi byste se ujistili, že jdete správným směrem? Zobrazit více…

Právě pro vás je určena tato Hodinka s expertkou Anit Bubeníčkovou.

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát bude hostem Anit Bubeníčková a zaměříme se na to, co doopravdy dělá Scrum Master. Prvních 40 minut věnujeme sdílení zkušeností a zbývajících 20 minut využijeme pro otázky a diskuzi.

Setkání proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po registraci).

Kdo je Anita Bubeníčková?

Anit Agilitu objevila během své práce v roli testera, kdy měla možnost poznat kultury v mnoha různých firmách. Od té doby jí agilní přístup k práci i životu dává velký smysl, protože chce být aktivní tvůrkyní vlastního života a zároveň se zajímá o osobní rozvoj a osobní zodpovědnost. Neustálé učení a zlepšování se na základě aktuálních dat a okolností je totiž jedním ze základních agilních kamenů. Je přesvědčena, že vzájemná důvěra, otevřená a upřímná komunikace může pomoci jednotlivcům, týmům i celým organizacím dosáhnout těch nejlepších výsledků. Jejím cílem je pomáhat i ostatním aktivně tvořit své životní příběhy, proto pravidelně sdílí články na LinkedIn, kde předává své zkušenosti z praxe nebo náhledy na to, jak bychom mohli fungovat jinak. Je také členkou komunitní skupiny #CzechAgile.

Denisa Koderlová

31 min | 25. 1. 2023 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek

Kompetence: Agilita, Vedení lidí