Scrum Masterem v Japonsku

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Agile a Lean principy – stejně tak Scrum mají své kořeny v Japonsku, přesto je realita japonského pracovního života od pomyslného agilního ráje často velmi vzdálená. Jaké to je, pracovat jako Scrum Master v takovém prostředí? Jaké byly největší výzvy a ponaučení a co z toho může být aplikovatelné i v českých firmách? Zobrazit více…

To vše nám tentokrát poví Honza Hadrava.

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Honza Hadrava?

Honza začínal jako full-stack programátor, před 10 lety ale přijal výzvu stát se Scrum Masterem nově vzniklého týmu v brněnské pobočce Siemens CVC a k programování už se nikdy nevrátil… Od roku 2019 žije v Tokiu, kde nejprve působil rok jako Scrum Master a rok jako Agile Trainer v internetovém gigantu Rakuten (tzv. “Japonský Amazon”), následně se pak přesunul do startupu WOVN Technologies, kde pomáhá nejen týmům a kolegům Scrum Masterům, ale i C-level manažerům. 

Denisa Koderlová

60 min | 25. 9. 2023 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová