Jak využít talenty k porozumění a efektivitě?

Online akce začíná 13. 12. 2023 v 17:00.

Akce jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Impact.
Zakoupit členství

Jak využít talenty k porozumění a efektivitě?

Honza vám představí práci s talenty a to, jak metodika Gallup Cliftonstrengths34 funguje. Ukáže, jakým způsobem můžete díky talentům rozvíjet sebe samotné, jednotlivce, týmy a celé organizace. Také vám poskytne pár rad a návodů, jak pracovat s jistými typy osobností pokud jste manažer, Scrum Master nebo Agilním kouč. Zobrazit více…

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Jan Husár?

Vzdělávání a rozvoj jsou nedílnou součástí jeho života a to nejen v rovině pracovní, ale také v rovině osobní. Troufá si říct, že jsou jeho koníčkem. Honza studuje management a primárně se věnuje power skills a Agilitě. Konkrétně ho baví koučování, facilitace, mentoring, rozvoj leaderů a firemní kultury a v neposlední řadě práce s talenty nejen v organizacích, ale také práce s talentovou metodikou.
Agilita je pro něj samotným tématem, které úzce s power skills souvisí. Je certifikovaným Advance Scrum Masterem, Agilním koučem a Product Ownerem a pracuje jako Scrum Master a Agilní kouč. Nejraději propojuje praxi a teorii tak, aby setkání s ním mělo co největší hodnotu.

60 min | 13. 12. 2023 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová