AI Scrum Master

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Tentokrát v Hodince s expertem přivítáme Jirku Formana, který vám ukáže, jak můžete jako SM/AC využít AI ve své každodenní práci. Můžete se těšit na konkrétní ukázky použití a dozvíte se jaké jsou aktuální limity umělé inteligence. Z povídání si odnesete hromadu tipů, které hned další den můžete zavést do praxe. Více informací již brzy Zobrazit více…

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen Agilní komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Kdo je Jirka Forman?

Jiří v průběhu uplynulé více než dekády vystřídal několik profesních rolí, včetně Agilního coache, Programového managera nebo Product Ownera. S příchodem ChatGPT se začal soustředit na praktické možnosti, které může tato technologie specificky pro projektové manažery, agilní coacheko digitální nadšenec vždy stál za zaváděním nových nástorojů, které pomáhaly zefektivnit práci v jeho týmech.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Denisa Koderlová

60 min | 19. 3. 2024 | Komunita: Agilita |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová