Co vám o OKRs zapomněli říct?

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Víte, co vše nám “chytré hlavy” zapomněly o OKRs říct? Na tuto otázku se vám pokusí odpovědět Jirka Langr z Heureka Group. Můžete se těšit na sdílení jeho bohatých zkušeností se zaváděním OKRs. Přednáška bude zaměřena prakticky a můžete se těšit na reálné příběhy ze života firmy i osvědčená řešení. Zobrazit více…

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Jiří Langr?

Jirka se zaměřuje na oblast OKR a propojení vizí a strategií s každodenní praxí. Jeho doménou jsou e-commerce a startupy (spoluzakladatel nomodo.io). Jako certifikovaný Scaled OKR Coach aktuálně pomáhá Heureka Group s transformací byznys modelu na marketplace. Využívá přitom své dlouholeté znalosti s produktovým vývojem, marketingem a change managementem. V minulosti působil jako CMO ve startupu Smartsupp, vedl webový vývoj eshopů Pneumatiky od 550 Kč, s nejnovějším DOT a s expedicí do 24 hodin | Pneumatiky.cz , OKAY.cz – Elektro a Nábytek – Největší prodejce a Jena-nábytek a více než 10 let se věnoval eshopu SportObchod/Sportega.

60 min | 20. 6. 2023 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek