360° zpětná vazba

Akce již proběhla.

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát bude hostem náš expert Radek Gajdušek a zaměříme se na téma 360° zpětné vazby. Zobrazit více…

Radek se s vámi podělí o své praktické zkušenosti s tímto, v poslední době stále více oblíbeným, nástrojem pro sdílení transparentní zpětné vazby napříč týmem. Kromě detailního vysvětlení se můžete těšit na spoustu praktických tipů a triků, které se Radkovi osvědčily. Dozvíte se také, jak tým a jednotlivce na 360° zpětnou vazbu dobře připravit a co si pohlídat jako facilitátor v jejím průběhu. Sdílení je určeno všem, kteří hledají inspiraci, jak posunout zpětnou vazbu ve svém týmu nebo firmě na novou úroveň.

Prvních 40 minut věnujeme sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut využijeme pro otázky a diskuzi.

Setkání moderuje Pavol Sojčík a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Radek Gajdušek?

Radek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí. 

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu, komunit a je expertem #CzechAgile komunity.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

60 min | 8. 2. 2023 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Radek Gajdušek

Kompetence: Hodnocení, Sebezdokonalování