Kanban není jen tabule s lístečky

Online akce začíná 26. 10. 2023 v 17:00.

Akce jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Impact.
Zakoupit členství

Kanban není jen tabule s lístečky

Petr se s vámi podělí o své zkušenosti s Kanbanem, ukáže příklady jeho využití a dozvíte se, že to není jen pouhá tabule s lístečky. Zjistíte jaké jsou jeho benefity oproti Scrumu a ukáže praktické srovnání mezi Scrumem a Kanbanem. Zkrátka Kanban prakticky ze všech úhlů pohledu. Zobrazit více…

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Prvních 40 minut bude probíhat sdílení zkušeností našeho experta z komunity, zbývajících 20 minut bude následovat prostor pro otázky a diskuse.

Setkání moderuje Radek Gajdušek a proběhne na platformě ZOOM (odkaz je dostupný po přihlášení).

Kdo je Petr Martinásek?

Petr má 10 let zkušeností s tím, jak propojit leadership, procesy a organizační strukturu v jeden fungující stroj. S RainFellows se podílí na malých i velkých transformacích v ČR a SK. Na Agile proškolil více než tisíc lidí a zároveň jej naplňuje si ušpinit ruce přímo na place. 

Ve firmách i v osobním životě je dobře známý svou velkou dávkou nadšení a pozitivním myšlením, které je extrémně nakažlivé. Jeho vášní jsou inovace, rád neustále přichází s inovativními řešeními, které týmy a firmy často netradičním způsobem posouvají na další level.

Petr pomáhá týmům a organizacím vybrat tu nejvhodnější techniku, metodu, nástroj z palety všech různých frameworků a metodologií. I proto je fanoušek metody KANBAN, která je tak často na úkor SCRUMu opomínaná.

60 min | 26. 10. 2023 | Komunita: #CzechAgile |
Kontakt na organizátora: Denisa Koderlová