Agile Talks

Je agilita nutnost, nebo jen módní trend? Potřebujete ji? Pořad vás provede agilní transformací od A do Z a přinese inspiraci, návody a tipy.

Moderuje Roman Šmiřák.

Na agilní transformaci se podíváme ze všech jejich aspektů. Transformační kouči z RainFellows vás provedou tématy, která jsou s agilní transformací spojená. Přinesou základní vhled do konkrétních otázek spojených s agilitou. Pozvou si hosty z různých prostředí, kteří mají k daným tématům co říci a jsou ochotni se bez obalu a zbytečných řečiček podělit o svoje zkušenosti i praktické tipy. Ke každému tématu budou hosté z různých oborů, oblastí či velikostí firem, přesně proto, abyste se v nich mohli sami poznat.

Agile Talks jsou o firmách a týmech jakou jsou ty vaše. Ukáží, že ani agilita není černobílá. Nabídnou možnost učit se a inspirovat se ze zkušeností jiných. Kde jinde se dostanete ke zkušenosti šéfů různých firem s agilitou a kde získáte hodinu jejich času pro svoje otázky? Už nemusíte složitě po ničem pátrat. Vaší odpovědí jsou Agile Talks, vašimi průvodci na cestě k agilní transformaci jsou borci z RainFellows. Zvou si jen hosty, jejichž byznys dobře znají. Pomohou vám rychle se dostat do různých kontextů různých firem a najít si inspiraci, návody a tipy, které právě vy potřebujete, abyste na své cestě k agilitě uspěli.

Poznejte Agile tématiku optikou zkušeností, expertíz a znalosti kontextu bez zbytečných marketingových keců.

Archiv vysílání pořadu