Jak zůstat v klidném oku hurikánu

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Někdy se nám zdá, že všechno kolem nás vyletělo do povětří, všude chaos a problémy. Věci se nedaří tak, jako bychom chtěli a stejný zmatek vládne v našich hlavách. Necháváme se zkrátka strhnout okolnostmi. Klidné oko hurikánu je pomyslné místo, kde vládne klid a nadhled, přestože se může zdát, že věci kolem nás nemají zdánlivě řešení. Zobrazit více…

Do dalšího dílu Agile Talks jsme si pozvali mistry na zklidnění mysli a mentální trénink nejen ve sportu, ale také v businessu. Ukážou vám skrze praktické tipy, jak můžete to nejlepší z obou oblastí využít pro sebe, ať už jste CEO, lídr nebo agilní kouč…

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Psychická odolnost se stává jednou z klíčových kompetencí současného lídra.
  • Dozvíte se techniky, jak vypnout hlavu a v noci klidně spát.
  • Jak zachovat klid, když se svět kolem vás “zbláznil”.

Kdo jsou hosté?

Zuzka Zvěřinská

Zuzka Zvěřinská je mentální koučem v projektu BrainBrush, který pomáhá malým i velkým sportovcům, trenérům, studentům a učitelům.

Jako motivátor a školitel mezilidských vztahů si uvědomila, že lidé jsou fajn a za každým člověkem je jedinečný příběh. Jako kouč sportovců je přesvědčena, že úspěch je odrazem našeho myšlení, představivosti a tvrdé práce. Její hlavní motto: “Maličkosti neznamenají mnoho, znamenají úplně všechno.” 

Michal Ondráček

Michal Ondráček je původním vzděláním technik, strojař. Po promoci krátce pobyl u rýsovacího prkna, ale rychle zjistil, že potřebuje být mezi lidmi. Proto utekl do obchodní firmy a tam se přes pozice obchodního zástupce, manažera prodeje a manažera pro klíčové zákazníky, vypracoval na pozici personálního manažera se zodpovědností za rozvoj. A nadchnul se pro koučink. Dnes je to už více než dvacet let:-).

Mezitím vedl dvě poradenské a vzdělávací firmy a věnoval se spoustě projektů pro firemní zákazníky, ale také mimo ni. Například ve sportu nebo ve školství či neziskové sféře. Rozvoj a koučink pro něj však zůstal celoživotní láskou.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství