Kritika

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Kritika tady byla, je a bude a kdo se s ní nenaučí pracovat, tak toho budete užírat zaživa. V tomto díle uvidíte úvod do toho, jak na kritiku nahlížet jiným pohledem a kde začít, když chci, co nejvíce omezit její dopad. Zobrazit více…

V minulých dílech jsme řešili náš potenciál, vlastní definici úspěchu i jak pracovat s tím, když přijde chyba. Dalším krokem je umět pracovat s kritikou a to jak s tou vnější, tak každopádně i s tou, kterou produkuje ten malý kritik u nás v hlavě. Jak se tedy nejlépe vypořádat s kritikou od jiných lidí a kdo vlastně má právo nás kritizovat? A jak začít komunikovat s tím vnitřním kritikem?

Proč vysílání sledovat?

  • Kritika tady byla, je a bude a kdo se s ní nenaučí pracovat, tak toho budete užírat zaživa. V tomto díle uvidíte úvod do toho, jak na kritiku nahlížet jiným pohledem a kde začít, když chci, co nejvíce omezit její dopad.

Co si odnesete?

  • Podíváme se společně na to, jak pracovat s kritikou, která zákonitě dřív nebo později přijde. 
  • Zjistíme, kdo vůbec má právo nás kritizovat.
  • Ukážeme si, co je první krok v komunikaci se svým vnitřním kritikem.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Pavel Pumprla

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství