Až ke stropu

Spousta lidí netuší, jak vysoko je jejich strop a čeho všeho mohou dosáhnout. A ti, kteří jsou v něčem dobří si často neuvědomují, že mohou být ještě mnohem lepší. Potenciál každého z nás je téměř nekonečný a naším cílem by mělo být se mu každý den o kousek přiblížit.

Moderuje Pavel Pumprla.

To stejné platí i pro týmy lidí a celé firmy. Často totiž přemýšlíme pouze nad tím, co je pravděpodobné a nedohlédneme až k tomu, co je doopravdy možné. Sport nabízí krásné paralely běžnému i pracovnímu životu a díky nim je možné na spoustu věcí nahlížet novým způsobem. V pořadu Až ke stropu se prostřednictvím příběhů ze světa sportu podíváme vždy na jeden jednoduchý pojem, jako je úspěch, chyba nebo potenciál a pokusíme se na něj podívat novým úhlem pohledu.

Ke každému pojmu se i podíváme na další zdroje, např. jak na něj nahlíží experti na osobní rozvoj a leadership, jaké jsou o něm dostupné zajímavé knihy, online kurzy apod. A nakonec se vždy dostaneme k nějakým praktickým radám, které bude moci využít každý z Vás, aby se dal do akce a každý den se přibližoval svému potenciálu – svému stropu. Pokud totiž chci být ostatním leaderem (a nemusí tomu odpovídat moje pracovní pozice, leaderem může být každý!), tak musím nejprve být leaderem sám sobě. Každý měsíc budete mít navíc možnost se aktivně zapojit pomocí pravidelného workshopu a posunout svůj rozvoj na úplně jinou úroveň.

Archiv vysílání pořadu