Úspěch

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Často kolem sebe slyšíme “já chci být úspěšný”, ale co to vlastně znamená úspěch? Definujeme si ho každý sám pro sebe, nebo nám ho diktuje naše okolí? Jakou roli v tom hraje nastavování cílů? A když už nějaké cíle máme, jsou to vlastně ty pravé? Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Málokdo se vydá někam na cestu bez nějakého cíle, kam chce dorazit. Spousta z nás ale tak žije svůj život. Ženeme se za něčím, co ani sami doopravdy nechceme, ale někde jsme zaslechli, že až dosáhnu toho a budu mít ono, tak pak mě budou považovat za úspěšného. V dnešním díle se podíváme na možnost, jak z tohoto kola vystoupit ven.

Co si odnesete?

  • Ukážeme si nový pohled na pojem úspěch a řekneme si, proč by si ho měl každý definovat sám pro sebe.
  • Zjistíme, proč je nastavování cílů důležitou součástí dosahování toho vašeho úspěchu.
  • Podíváme se také na to, že není cíl jako cíl a někdy je potřeba jít trošku do hloubky, abychom přišli na ten “pravý” cíl.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Pavel Pumprla

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství