Návyky

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Máme je všichni. Ty dobré, ty špatné a vlastně i ty neutrální. Návyky. My nejprve tvoříme svoje návyky a tyto návyky potom tvoří nás. Každý náš den, plný těchto návyků, je miniaturní verzí našeho celého života. Kde se vlastně návyky či zvyky berou a proč mají takovou sílu? Co můžu dělat, abych se zbavil těch, co už dál nechci, a naopak jak si vybudovat a udržet ty žádoucí? Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Protože ať chceme nebo ne, tak naše každodenní návyky nás ke svému vysněnému já buď přibližují, nebo nám naopak hází pomyslné klacky pod nohy. A když už víme, že novoroční předsevzetí nás nevytrhnou, tak je čas se podívat na to, jak by to fungovat mohlo.

Co si odnesete?

  • Nový pohled na to, co jsou zvyky, kde se berou a jakou mají sílu.
  • Pár tipů, jak dobré zvyky budovat a udržovat a špatných se zbavovat.
  • Znalost toho, kam až nás může posunout to, když umíme se svými zvyky zacházet.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

23 min | 22. 2. 2022 | Pořad: Až ke stropu

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat