Návyky

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Máme je všichni. Ty dobré, ty špatné a vlastně i ty neutrální. Návyky. My nejprve tvoříme svoje návyky a tyto návyky potom tvoří nás. Každý náš den, plný těchto návyků, je miniaturní verzí našeho celého života. Kde se vlastně návyky či zvyky berou a proč mají takovou sílu? Co můžu dělat, abych se zbavil těch, co už dál nechci, a naopak jak si vybudovat a udržet ty žádoucí? Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Protože ať chceme nebo ne, tak naše každodenní návyky nás ke svému vysněnému já buď přibližují, nebo nám naopak hází pomyslné klacky pod nohy. A když už víme, že novoroční předsevzetí nás nevytrhnou, tak je čas se podívat na to, jak by to fungovat mohlo.

Co si odnesete?

  • Nový pohled na to, co jsou zvyky, kde se berou a jakou mají sílu.
  • Pár tipů, jak dobré zvyky budovat a udržovat a špatných se zbavovat.
  • Znalost toho, kam až nás může posunout to, když umíme se svými zvyky zacházet.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Pavel Pumprla

23 min | 22. 2. 2022 | Pořad: Až ke stropu

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství