Komunikace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Řeč mluvená, řeč těla, psaná verze včetně všech smajlíků zkratek a hashtagů. Všichni je známe a většinu z nich používáme dnes a denně. Daří se nám ale opravdu dobře komunikovat to, co chceme ostatním sdělit? A jakou roli hraje komunikace v týmu? Zobrazit více…

Bez komunikace by se nám asi nefungovalo snadně. A jelikož nám tedy nezbývá, než komunikovat každý den, tak by stálo za to vědět, kudy na to, aby se mi co nejčastěji dařilo komunikovat efektivně.

Proč vysílání sledovat?

  • Získáte nový pohled na to, čím vším komunikujeme a co to může způsobit.
  • Odnesete si pár tipů, na co si v komunikaci dávat pozor a co zlepšit.
  • Dozvíte se, jak důležitá je otevřená komunikace pro fungování týmu.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

16 min | 19. 4. 2022 | Pořad: Až ke stropu

Kompetence: Celoživotní učení, Efektivní komunikace, Naslouchání

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat