Komunikace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Řeč mluvená, řeč těla, psaná verze včetně všech smajlíků zkratek a hashtagů. Všichni je známe a většinu z nich používáme dnes a denně. Daří se nám ale opravdu dobře komunikovat to, co chceme ostatním sdělit? A jakou roli hraje komunikace v týmu? Zobrazit více…

Bez komunikace by se nám asi nefungovalo snadně. A jelikož nám tedy nezbývá, než komunikovat každý den, tak by stálo za to vědět, kudy na to, aby se mi co nejčastěji dařilo komunikovat efektivně.

Proč vysílání sledovat?

  • Získáte nový pohled na to, čím vším komunikujeme a co to může způsobit.
  • Odnesete si pár tipů, na co si v komunikaci dávat pozor a co zlepšit.
  • Dozvíte se, jak důležitá je otevřená komunikace pro fungování týmu.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Pavel Pumprla

16 min | 19. 4. 2022 | Pořad: Až ke stropu

Kompetence: Celoživotní učení, Efektivní komunikace, Naslouchání

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství