Motivace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Z minulých dílů už víme, kam až může sahat náš potenciál, jak vypadá náš úspěch, jak pracovat s chybou i kritikou a také co je optimální výkon a proč je důležitý trénink. Jenže co když chybí motivace? Zobrazit více…

Dá se s tím něco dělat? Potřebuji k tomu někoho dalšího, nebo to můžu zvládnout sám? Jsou nějaké osvědčené způsoby, jak být dostatečně motivovaní k tomu, abychom podávali dlouhodobě stabilní výkony ve všemožných oblastech?

Proč vysílání sledovat?

  • Protože víte, nebo minimálně tušíte, že každý z nás má chvíle (někdy i hóóódně dloooouhé chvíle), kdy má motivaci na dně, do všeho se musí nutit. A pokud existuje způsob, jak tyto chvíle minimalizovat, tak stojí za to o něm alespoň vědět.

Co si odnesete?

  • Nový pohled na to, co je to motivace.
  • Naději, že nejsme závislí na vnější motivaci.
  • Znalost, jak se dá zjištěných informací využít v různých oblastech.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

16 min | 27. 9. 2021 | Pořad: Až ke stropu

Kompetence: Inspirování, Motivace, Vlastní zapojení, Výkonnost

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat