Konflikt

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Naší přirozenou reakcí na konflikt je často snaha se mu za každou cenu vyhnout. Společně se ale podíváme na to, proč tím možná přicházíte o něco velmi cenného. Zobrazit více…

KONFLIKT! HONEM PRYČ! Taková je naše nejčastější reakce, když se schyluje k něčemu, co jenom zavání nějakou konfliktní situací. A nebavíme se tady o potyčce v hospodě, tam by to dost možná byla lepší volba. Ale jde nám o názorový konflikt a to zejména v pracovním prostředí. Je nejlepším řešením se mu vyhnout a snažit se jet neustále tu kamarádskou pohodičku a všeobecné pokyvování hlavou? Anebo má konflikt v budování týmu a firmy svoje místo? A dokonce hodně důležité místo?

Proč vysílání sledovat?

  • Získáte nový pohled na to, proč je konflikt důležitý a žádoucí. 
  • Dozvíte se pár tipů, jak si ale nenechat konflikt přerůst přes hlavu.
  • Zjistíte, jak využívat konflikt k posunu vpřed.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Pavel Pumprla

15 min | 3. 5. 2022 | Pořad: Až ke stropu

Kompetence: Celoživotní učení, Konflikt a stres, Řešení problémů

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství