Konflikt

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Naší přirozenou reakcí na konflikt je často snaha se mu za každou cenu vyhnout. Společně se ale podíváme na to, proč tím možná přicházíte o něco velmi cenného. Zobrazit více…

KONFLIKT! HONEM PRYČ! Taková je naše nejčastější reakce, když se schyluje k něčemu, co jenom zavání nějakou konfliktní situací. A nebavíme se tady o potyčce v hospodě, tam by to dost možná byla lepší volba. Ale jde nám o názorový konflikt a to zejména v pracovním prostředí. Je nejlepším řešením se mu vyhnout a snažit se jet neustále tu kamarádskou pohodičku a všeobecné pokyvování hlavou? Anebo má konflikt v budování týmu a firmy svoje místo? A dokonce hodně důležité místo?

Proč vysílání sledovat?

  • Získáte nový pohled na to, proč je konflikt důležitý a žádoucí. 
  • Dozvíte se pár tipů, jak si ale nenechat konflikt přerůst přes hlavu.
  • Zjistíte, jak využívat konflikt k posunu vpřed.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

15 min | 3. 5. 2022 | Pořad: Až ke stropu

Kompetence: Celoživotní učení, Konflikt a stres, Řešení problémů

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat