Výkon

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

V předchozích dílech jsme se podívali na “neomezenost” našeho potenciálu, na to, jak si nadefinovat svůj vlastní úspěch, na práci s chybou a kritikou. Je tedy nejvyšší čas do toho pořádně šlápnout a předvést nějaký solidní VÝKON! Zobrazit více…

Však ho po nás neustále někdo chce, v práci, doma, ve sportu a kdo ví, kde ještě. Takže vyhrnout rukávy a zastavit se až za týden! Anebo jet neustále na plný plyn není to nejlepší řešení? A cože je to teda vlastně ten optimální výkon? A jak ho dosahovat?

Proč vysílání sledovat?

  • Protože chcete vědět, jak optimalizovat svou výkonnost ve všech možných sférách a přitom se nesedřít z kůže.  A protože každému se hodí pár rad a kapka inspirace, jak se vyrovnat s neustálým tlakem na výkon, výkon a zase výkon!

Co si odnesete?

  • Nový pohled na to, co je to optimální výkon.
  • Značnou úlevu, že jet na plné pecky možná není vždy to nejlepší řešení.
  • Pár rad, jak zacházet se svou energií.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat