Potenciál

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Ať už tomu věříme nebo ne, tak potenciál každého z nás sahá mnohem dál, než si uvědomujeme, nebo než si odvažujeme přiznat. Díky příběhům ze sportu i z jiných prostředí se pokusíme na tolik omílané slovo potenciál podívat z jiného úhlu pohledu a otevřít se možnostem, že i když jsme v něčem dobří, tak můžeme být ještě mnohem lepší. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Člověk má vlastně jen dvě možnosti, posouvat se neustále dopředu, anebo stagnovat, což ve výsledku většinou znamená, že se proti ostatním dostává do značné nevýhody. Být otevřený tomu, že v každém z nás dřímá téměř nekonečný potenciál, je naprostý základ pro to, jak se každý den zlepšovat a dosáhnout velkých věcí.

Co si odnesete?

  • Ukážeme si nový pohled na pojem potenciál a pokusíme zasít semínko důvěry v to, že je pro každého z nás téměř nekonečný.
  • Zjistíme, proč je fixní nastavení mysli pomalou cestou do “pekla” a naopak růstové nastavení mysli je klíčem k osobnímu rozvoji.
  • Podíváme se také na to, jestli je možné překonat omezující nastavení z minulosti, že máme hrát na jistotu a nemít velké oči.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat