Potenciál

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Ať už tomu věříme nebo ne, tak potenciál každého z nás sahá mnohem dál, než si uvědomujeme, nebo než si odvažujeme přiznat. Díky příběhům ze sportu i z jiných prostředí se pokusíme na tolik omílané slovo potenciál podívat z jiného úhlu pohledu a otevřít se možnostem, že i když jsme v něčem dobří, tak můžeme být ještě mnohem lepší. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Člověk má vlastně jen dvě možnosti, posouvat se neustále dopředu, anebo stagnovat, což ve výsledku většinou znamená, že se proti ostatním dostává do značné nevýhody. Být otevřený tomu, že v každém z nás dřímá téměř nekonečný potenciál, je naprostý základ pro to, jak se každý den zlepšovat a dosáhnout velkých věcí.

Co si odnesete?

  • Ukážeme si nový pohled na pojem potenciál a pokusíme zasít semínko důvěry v to, že je pro každého z nás téměř nekonečný.
  • Zjistíme, proč je fixní nastavení mysli pomalou cestou do “pekla” a naopak růstové nastavení mysli je klíčem k osobnímu rozvoji.
  • Podíváme se také na to, jestli je možné překonat omezující nastavení z minulosti, že máme hrát na jistotu a nemít velké oči.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

Pavel Pumprla

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství