Agilní transformace očima kouče

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Kdo jsou to Transformační kouči? Jak to, že jsou právě oni hnacím motorem a rukama celé Agilní transformace ve firmě? Proč jsou tak klíčoví pro zavádění Agilních principů, edukaci lidí a pravou ruku managementu? Zobrazit více…

V dnešním dílu pořadu Agile Talks se dozvíte, proč jsou tito kouči naprosto zásadní pro úspěch Agilní transformace. Naši hosté mají za sebou několik transformací velkých firem a velice rádi se s vámi podělí o své zkušenosti a nechají vás nakouknout pod pokličku jejich řemesla. 

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Ať jste manažer, CEO nebo lídr oddělení, dostanete dobrý přehled o tom, co vše obnáší Agilní transformace nebo jak Agilitu restartovat ve vaší firmě.
  • Kdo je to Transformační kouč a proč by měl být pro vás a vaši firmu důležitý.

Co si z vysílání odnesete?

  • Jaké jsou kroky pro nastartování firemní transformace?
  • Jak posunout stagnující agilitu ve vaší firmě na další level?
  • Proč je role Transformačního kouče tak důležitá a s čím vším může firmě pomoci?
  • Jak si vybrat toho správného kouče?
  • Co odlišuje úspěšnou transformaci od neúspěšné?

Kdo jsou hosté?

Hana Jadavan

Hana Jadavan sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samoorganizovaných týmů a svobody a štěstí v práci. Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Petr Novotný

Petr Novotný je agilní kouč, který se podílel na agilní transformaci ING v Nizozemí, působil jako lead coach na transformaci pojišťovny OHRA, vytvořil a vedl komunitu agilních koučů v České spořitelně, kde se významně podílel na řízení a obsahu agilní transformace. Petr věří, že dobrý transformační kouč by neměl přijmout každou zakázku. Agilitu nevidí jako něco dogmatického, ale jako způsob, jak být flexibilnější na trhu a jak mít spokojenější a tím pádem efektivnější zaměstnance. Petr je také CEO a zakladatel Agile academy, vzdělávací agentury zaměřené na agilní školení a workshopy, členem výboru #CzechAgile a spolupořadatel Agile Coach Camp CZ.

Roman Šmiřák

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat