Agilní transformace očima kouče

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Kdo jsou to Transformační kouči? Jak to, že jsou právě oni hnacím motorem a rukama celé Agilní transformace ve firmě? Proč jsou tak klíčoví pro zavádění Agilních principů, edukaci lidí a pravou ruku managementu? Zobrazit více…

V dnešním dílu pořadu Agile Talks se dozvíte, proč jsou tito kouči naprosto zásadní pro úspěch Agilní transformace. Naši hosté mají za sebou několik transformací velkých firem a velice rádi se s vámi podělí o své zkušenosti a nechají vás nakouknout pod pokličku jejich řemesla. 

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Ať jste manažer, CEO nebo lídr oddělení, dostanete dobrý přehled o tom, co vše obnáší Agilní transformace nebo jak Agilitu restartovat ve vaší firmě.
  • Kdo je to Transformační kouč a proč by měl být pro vás a vaši firmu důležitý.

Co si z vysílání odnesete?

  • Jaké jsou kroky pro nastartování firemní transformace?
  • Jak posunout stagnující agilitu ve vaší firmě na další level?
  • Proč je role Transformačního kouče tak důležitá a s čím vším může firmě pomoci?
  • Jak si vybrat toho správného kouče?
  • Co odlišuje úspěšnou transformaci od neúspěšné?

Kdo jsou hosté?

Hana Jadavan

Hana Jadavan sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samoorganizovaných týmů a svobody a štěstí v práci. Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Petr Novotný

Petr Novotný je agilní kouč, který se podílel na agilní transformaci ING v Nizozemí, působil jako lead coach na transformaci pojišťovny OHRA, vytvořil a vedl komunitu agilních koučů v České spořitelně, kde se významně podílel na řízení a obsahu agilní transformace. Petr věří, že dobrý transformační kouč by neměl přijmout každou zakázku. Agilitu nevidí jako něco dogmatického, ale jako způsob, jak být flexibilnější na trhu a jak mít spokojenější a tím pádem efektivnější zaměstnance. Petr je také CEO a zakladatel Agile academy, vzdělávací agentury zaměřené na agilní školení a workshopy, členem výboru #CzechAgile a spolupořadatel Agile Coach Camp CZ.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství