Fuckupy během Agilní transformace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

To, co zafungovalo během Agilní transformace v jedné firmě, nemusí fungovat automaticky ve druhé. Za každým vykročením nesprávným směrem se však skrývá cenná zkušenost a ponaučení. Správný lídr umí pojmenovat své fuckupy a vytěžit z nich ty správně lekce. Zobrazit více…

Našimi hosty budou dva odvážní lídři, kteří se nebojí otevřeně hovořit o svých fuckupech, a sice Patrik Jeřábek (Tribe Lead Core Systems, Česká spořitelna) a Ondřej Klamt (CTO, Rohlík Group).

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Prožijete znovu spolu s našimi hosty jejich fuckupy a dozvíte se, co jim vzaly a daly.
  • Uvědomíte si, že nezdary jsou stejně jako úspěchy nedílnou součástí Agilní transformace.
  • Poučíte se z fuckupů úspěšných lídrů, kteří vám představí své lekce.

Kdo jsou hosté?

Patrik Jeřábek

Patrik Jeřábek vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni, obor Kybernetika a řídící systémy. Kariéru zahájil ve firmě Philip Morris ČR, kde implementoval řešení pro kvalitu a výrobu. V roce 2001 odešel pracovat do USA pro izraelský startup, později koupený francouzskou firmou Dassault Systems, a působil tam jako technický konzultant pro různé výrobní společnosti při implementaci PLM řešení. V roce 2005 se vrátil z USA a pracoval pro DHL na implementaci logistických řešení v Evropě, o dva roky později přešel do konzultantské společnosti CapGemini na pozici v oblasti bankovnictví.

Do České spořitelny nastoupil v roce 2011 na dokončení implementace řešení BRASIL pro oblast Hypoték. Později vedl Architekturu a Strategii, kde byl spoluautorem IT strategií. Následně pak přešel na řízení programu Konsolidace zaměřeného na konsolidaci klíčových bankovních řešení.

Ondřej Klamt

Ondřej Klamt je CTO ve společnosti Rohlik.cz, českém internetovém obchodu s potravinami, působícím ve třech krajinách Evropy – České republice, Maďarsku (od roku 2019) a Rakousku (od 2020). Letos v létě vstoupil také na německý trh. Ondřej je součástí společnosti již 5 let, z toho zhruba 3 roky ve vedení v oblasti Technology. Se svým týmem, čítajícím téměř 100 členů, se snaží dobýt Evropu v donášce jídla.

Roman Šmiřák

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství