Fuckupy během Agilní transformace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Našimi hosty budou dva odvážní lídři, kteří se nebojí otevřeně hovořit o svých fuckupech, a sice Patrik Jeřábek (Tribe Lead Core Systems, Česká spořitelna) a Ondřej Klamt (CTO, Rohlík Group). Zobrazit více…

Kdo nic nedělá, nic nezkazí. To, co zafungovalo během Agilní transformace v jedné firmě, nemusí fungovat automaticky v druhé. Proto je to cesta dlážděná nejen úspěchy, ale také mnoha šlápnutími „vedle”. Za každým vykročením nesprávným směrem se však skrývá cenná zkušenost a ponaučení. Správný lídr se pozná tím, že umí pojmenovat své fuckupy a vytěžit z nich ty správně lekce.

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Prožijete znovu spolu s našimi hosty jejich fuckupy a dozvíte se, co jim vzaly a daly.
  • Uvědomíte si, že nezdary jsou stejně jako úspěchy nedílnou součástí Agilní transformace.
  • Poučíte se z fuckupů úspěšných lídrů, kteří vám představí své lekce.

Kdo jsou hosté?

Patrik Jeřábek

Patrik Jeřábek vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni, obor Kybernetika a řídící systémy. Kariéru zahájil ve firmě Philip Morris ČR, kde implementoval řešení pro kvalitu a výrobu. V roce 2001 odešel pracovat do USA pro izraelský startup, později koupený francouzskou firmou Dassault Systems, a působil tam jako technický konzultant pro různé výrobní společnosti při implementaci PLM řešení. V roce 2005 se vrátil z USA a pracoval pro DHL na implementaci logistických řešení v Evropě, o dva roky později přešel do konzultantské společnosti CapGemini na pozici v oblasti bankovnictví.

Do České spořitelny nastoupil v roce 2011 na dokončení implementace řešení BRASIL pro oblast Hypoték. Později vedl Architekturu a Strategii, kde byl spoluautorem IT strategií. Následně pak přešel na řízení programu Konsolidace zaměřeného na konsolidaci klíčových bankovních řešení.

Ondřej Klamt

Ondřej Klamt je CTO ve společnosti Rohlik.cz, českém internetovém obchodu s potravinami, působícím ve třech krajinách Evropy – České republice, Maďarsku (od roku 2019) a Rakousku (od 2020). Letos v létě vstoupil také na německý trh. Ondřej je součástí společnosti již 5 let, z toho zhruba 3 roky ve vedení v oblasti Technology. Se svým týmem, čítajícím téměř 100 členů, se snaží dobýt Evropu v donášce jídla.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat