Inovátor o návratu ke kořenům

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Představte si, že by vás ve škole chválili za odvahu chybovat a za správné použití otázky "Proč?". Že vaše dílčí neúspěchy nejsou námětem k posměchu a frázím typu “já to říkal”, ale inspirací pro ostatní i vás samotné. Jak v sobě probudit inovativního ducha? A jak u toho nezapomenout na svoje kořeny? Zobrazit více…

Probuďte v sobě inovátora s pozitivním přístupem k budoucnosti při vysílání epizody pořadu Použij Sílu s Tomášem Studeníkem.

Proč vysílání sledovat?

  1. Porozumíte, jak se záměrem zlepšování okolních podmínek získat inovativní mindset.
  2. Dozvíte se, jak se nebrat příliš vážně a dokázat se svým nezdarům zasmát a po poučení jít hned dál.

Co si z dílu odnesete?

  1. Schopnost rozpoznat, co v životě zachovat a kde inovovat.
  2. Odvahu zpochybňovat status quo a přijetí zdravé míry nespokojenosti jako hnacího motoru.
  3. Otevřenost novým myšlenkám a řešením.

Kdo je Tomáš Studeník?

Tomáš Studeník pomáhá Čechům v inovativním přemýšlení v mnoha oborech od medicíny přes infrastrukturu a sociální sféru až po umělou inteligenci. Získal titul MBA na University of Liverpool a MSc v inovacích na HEC v Paříži. Ve spolupráci s největšími globálními podniky pořádá inovativní maratony a boří strach z chybování u veřejnosti pořádáním české verze FuckUp Nights. Příběhy neúspěchů a chyb významných osobností otiskl v roce 2018 do Velké knihy fuckupů. Podílí se na inovativních projektech včetně Czech.global s ambicí propojit všechny Čechy ve světě. 

Miky Škoda

Pomáhám leaderům líp se rozhodovat a být adaptabilní a inovativní tak, jako by na tom stál jejich život. Založil jsem několik vzdělávacích organizací, jsem skaut nejenom nášivkou a krojem, ale i chutí objevovat svět ze všech úhlů pohledu. Sbírám zkušenosti z vlastního podnikání, vedení lidí, vědeckého bádání, horolezectví i cestování a dělím se o ně skrze veřejné vystupování, podporu podnikavosti v knize Můžeš (po)dělat cokoli a rozvoj adaptability v projektech se zaměřením na inovace vzdělávání.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství