Nové směry – Shape Up / Space Up

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Každá firma je unikátní a prochází si unikátním procesem Agilní transformace. I když se bavíme o rámcích jako je SAFe, LeSS, inspiracích z Netflix, Google nebo Spotify, každá organizace vytváří svou vlastní jedinečnou verzi. Zobrazit více…

Pokud dodrží důležité principy, tak se i může stát, že to i funguje 🙂 V dnešním díle Agile talks vám chceme přinést praktickou zkušenost z firmy Ataccama, která si vzala mix různých frameworků a vytvořila vlastní mix. Našim hostem bude Roman Pichlík alias Dagi, který bude popisovat jejich cestu a mapovat ji (nejen) na framework Shape UP.

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Načerpáte inspiraci, jak můžete posunout Agilitu u vás ve firmě na další úroveň.
  • Zjistíte, co se Dagimu v Ataccamě osvědčilo a na čem si naopak vylámali zuby.

Kdo je Roman Pichlík?

Roman Pichlík (alias Dagi) stojí druhým rokem v čele 150+ členného engineering týmu v česko-kanadské technologické společnosti Ataccama, která buduje platformu pro automatizovanou správu dat pomocí umělé inteligence. Jeho hlavní odpovědností je technologické a organizační škálování vývojového týmu směrem k naplňování ambiciozních růstových cílů firmy, která v dohledné době plánuje vstoupit na americkou burzu NASDAQ. Je spoluautorem produktově vývojové metodologie SpaceUP inspirované modely firem Spotify, Basecamp a Pipedrive. Roman je dlouhodobě známou osobností české vývojářské komunity, kde pod přezdívkou „Dagi” vystupuje jako blogger (dagblog.cz), speaker a podcaster (CZ Podcast).

56 min | 15. 9. 2022 | Pořad: Agile Talks

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství