Nové směry – Shape Up / Space Up

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Každá firma je unikátní a prochází si unikátním procesem Agilní transformace. I když se bavíme o rámcích jako je SAFe, LeSS, inspiracích z Netflix, Google nebo Spotify, každá organizace vytváří svou vlastní jedinečnou verzi. Zobrazit více…

Pokud dodrží důležité principy, tak se i může stát, že to i funguje 🙂 V dnešním díle Agile talks vám chceme přinést praktickou zkušenost z firmy Ataccama, která si vzala mix různých frameworků a vytvořila vlastní mix. Našim hostem bude Roman Pichlík alias Dagi, který bude popisovat jejich cestu a mapovat ji (nejen) na framework Shape UP.

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Načerpáte inspiraci, jak můžete posunout Agilitu u vás ve firmě na další úroveň.
  • Zjistíte, co se Dagimu v Ataccamě osvědčilo a na čem si naopak vylámali zuby.

Kdo je Roman Pichlík?

Roman Pichlík (alias Dagi) stojí druhým rokem v čele 150+ členného engineering týmu v česko-kanadské technologické společnosti Ataccama, která buduje platformu pro automatizovanou správu dat pomocí umělé inteligence. Jeho hlavní odpovědností je technologické a organizační škálování vývojového týmu směrem k naplňování ambiciozních růstových cílů firmy, která v dohledné době plánuje vstoupit na americkou burzu NASDAQ. Je spoluautorem produktově vývojové metodologie SpaceUP inspirované modely firem Spotify, Basecamp a Pipedrive. Roman je dlouhodobě známou osobností české vývojářské komunity, kde pod přezdívkou „Dagi” vystupuje jako blogger (dagblog.cz), speaker a podcaster (CZ Podcast).

Roman Šmiřák

56 min | 15. 9. 2022 | Pořad: Agile Talks

Kompetence: Agilita

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat