Zkušenosti z Agilní transformace – T-Mobile PAYG

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na podzim roku 2021 začala transformace T-Mobile CZ a Slovak Telekom. V lednu 2022 se rozběhla první vlna v Pays As You Go Tribe (PAYG). Pozvali jsme si proto jeho lídry Andreu Kilingerovou (Tribe Lead) a Pavla Vávru (Tribe Tech Lead), aby nám nasdíleli, co z jejich pohledu fungovalo velmi dobře, co se jim osvědčilo a co naopak doporučují udělat jinak. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Uslyšíte, co konkrétně hostům (ne)fungovalo při zavádění Agility.
  • Získáte inspiraci, jak se Agilita používá v jiné firmě.
  • V neposlední řadě se můžete doptat formou dotazů přímo ve vysílání na to, co vás zajímá.

Kdo je Andrea Kilingerová?

Andrea Kilingerová je manažerka s 20letou zkušeností s prací v telekomunikacích na různých úrovních řízení a různých pracovních pozicích, od produktového managementu až po segmentové řízení. Je také vášnivou čtenářkou zejména hororových knih a thrillerů, velkou fanynkou Marvelovského universa, série Star wars, LOTR a Harry Potter 🙂 .  Je mámou dvou teenagerů a jednoho chlupáče.  Sama o sobě říká, že věří ve šťastné konce a v lidi kolem sebe, v jejich velkou energii  a spolupráci. Toho se drží také ve své pracovní praxi, kde se snaží vést svůj tým jako pozitivní leader a neustále vyhledávat nové výzvy nejen pro sebe, ale i svůj tým, protože věří, že je to cesta k tomu, aby lidi jejich práce stále bavila.

Kdo je Pavel Vávra?

Pavel Vávra působil více jak deset let v oblasti návrhu a vývoje SW a jeho řízení v mediálních společnostech a posledních téměř 14 let v telekomunikacích na různých expertních a manažerských pozicích. Jeho mottem je: “Vše se dá vyřešit a s úsměvem jde vše lépe.”. Pavel podporuje tým v inovacích, nasazování nových technologií, neustálém zlepšování, spolupráci a ve vzdělávání. Ve volném čase jej můžete potkat na kole, badmintonu, s dětmi na laser game nebo na procházkách v lese.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat