Zkušenosti z Agilní transformace – T-Mobile PAYG

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na podzim roku 2021 začala transformace T-Mobile CZ a Slovak Telekom. V lednu 2022 se rozběhla první vlna v Pays As You Go Tribe (PAYG). Pozvali jsme si proto jeho lídry Andreu Kilingerovou (Tribe Lead) a Pavla Vávru (Tribe Tech Lead), aby nám nasdíleli, co z jejich pohledu fungovalo velmi dobře, co se jim osvědčilo a co naopak doporučují udělat jinak. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Uslyšíte, co konkrétně hostům (ne)fungovalo při zavádění Agility.
  • Získáte inspiraci, jak se Agilita používá v jiné firmě.
  • V neposlední řadě se můžete doptat formou dotazů přímo ve vysílání na to, co vás zajímá.

Kdo je Andrea Kilingerová?

Andrea Kilingerová je manažerka s 20letou zkušeností s prací v telekomunikacích na různých úrovních řízení a různých pracovních pozicích, od produktového managementu až po segmentové řízení. Je také vášnivou čtenářkou zejména hororových knih a thrillerů, velkou fanynkou Marvelovského universa, série Star wars, LOTR a Harry Potter 🙂 .  Je mámou dvou teenagerů a jednoho chlupáče.  Sama o sobě říká, že věří ve šťastné konce a v lidi kolem sebe, v jejich velkou energii  a spolupráci. Toho se drží také ve své pracovní praxi, kde se snaží vést svůj tým jako pozitivní leader a neustále vyhledávat nové výzvy nejen pro sebe, ale i svůj tým, protože věří, že je to cesta k tomu, aby lidi jejich práce stále bavila.

Kdo je Pavel Vávra?

Pavel Vávra působil více jak deset let v oblasti návrhu a vývoje SW a jeho řízení v mediálních společnostech a posledních téměř 14 let v telekomunikacích na různých expertních a manažerských pozicích. Jeho mottem je: “Vše se dá vyřešit a s úsměvem jde vše lépe.”. Pavel podporuje tým v inovacích, nasazování nových technologií, neustálém zlepšování, spolupráci a ve vzdělávání. Ve volném čase jej můžete potkat na kole, badmintonu, s dětmi na laser game nebo na procházkách v lese.

Roman Šmiřák

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství