Technická agilita

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Do jubilejního 10. dílu Agile Talks jsme si pozvali odborníky, kteří nasdílí své zkušenosti, jak inovovat technické prostředí a jak na automatizaci procesů, abychom výrazně zkrátili čas od vývoje k nasazení a tím dosáhli naplnění výhod, které Agilita skýtá. Zobrazit více…

Pokud chceme rychle reagovat na měnící se požadavky na trhu, nestačí pouze reorganizovat firmu. Často ve firmách narážíme na úzká místa v podobě testovacích prostředí a komplexního release procesu, který nedovoluje dostat malé a časté dodávky do produkce. Týmy pak ztrácí motivaci, proč něco dokončit během jednoho Sprintu, když se to do testovacího prostředí dostane až za měsíc. Navíc je spousta IT systémů psaných v zastaralých technologiích, ztučnělých dlouhodobým navyšováním “technického dluhu”.

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Seznámíte se s trendy v CI/CD
  • Zjistíte, jak zajistit dostatečnou investici času a peněz pro upgrade prostředí, nástrojů a automatizaci
  • Dozvíte se, jak na odstranění technického dluhu jako zpomalovače Agility

Kdo jsou hosté?

Dušan Katona

Dušan Katona v sucasnosti Director of Engineering v Jamf, kde vedie tymy zamerane na Product Engineering, Developer Experience i Test Automation. Ma rad velke vyzvy – viedol transformaciu Engineeringu na DevOps a Continuous Delivery – z 1 releasu na 80 releasov za sprint, z “over the wall” mentality ku kolaboracii a autonomnym, empowered produktovym teamom.

Zbyšek Němec

Zbyšek Němec pracuje v Kentico od roku 2008. Začínal na Supportu, následně 4 roky pracoval jako vývojář. Rok a půl byl Technical Leader a další dva roky působil jako Development Director. Nyní zastává pozici VP of Engineering. V rámci jedné firmy si tedy vyzkoušel spoustu věcí, přístupů a různé úhly pohledu.

Zbyšek se snaží osobně hodně vzdělávat. Především v nových technologiích jako je JS, React, Redux a další. Ve volném čase je nadšeným leteckým modelářem.

Roman Šmiřák

60 min | 28. 4. 2022 | Pořad: Agile Talks

Kompetence: Agilita

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat