Technická agilita

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Do jubilejního 10. dílu Agile Talks jsme si pozvali odborníky, kteří nasdílí své zkušenosti, jak inovovat technické prostředí a jak na automatizaci procesů, abychom výrazně zkrátili čas od vývoje k nasazení a tím dosáhli naplnění výhod, které Agilita skýtá. Zobrazit více…

Pokud chceme rychle reagovat na měnící se požadavky na trhu, nestačí pouze reorganizovat firmu. Často ve firmách narážíme na úzká místa v podobě testovacích prostředí a komplexního release procesu, který nedovoluje dostat malé a časté dodávky do produkce. Týmy pak ztrácí motivaci, proč něco dokončit během jednoho Sprintu, když se to do testovacího prostředí dostane až za měsíc. Navíc je spousta IT systémů psaných v zastaralých technologiích, ztučnělých dlouhodobým navyšováním “technického dluhu”.

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Seznámíte se s trendy v CI/CD
  • Zjistíte, jak zajistit dostatečnou investici času a peněz pro upgrade prostředí, nástrojů a automatizaci
  • Dozvíte se, jak na odstranění technického dluhu jako zpomalovače Agility

Kdo jsou hosté?

Dušan Katona

Dušan Katona v sucasnosti Director of Engineering v Jamf, kde vedie tymy zamerane na Product Engineering, Developer Experience i Test Automation. Ma rad velke vyzvy – viedol transformaciu Engineeringu na DevOps a Continuous Delivery – z 1 releasu na 80 releasov za sprint, z “over the wall” mentality ku kolaboracii a autonomnym, empowered produktovym teamom.

Zbyšek Němec

Zbyšek Němec pracuje v Kentico od roku 2008. Začínal na Supportu, následně 4 roky pracoval jako vývojář. Rok a půl byl Technical Leader a další dva roky působil jako Development Director. Nyní zastává pozici VP of Engineering. V rámci jedné firmy si tedy vyzkoušel spoustu věcí, přístupů a různé úhly pohledu.

Zbyšek se snaží osobně hodně vzdělávat. Především v nových technologiích jako je JS, React, Redux a další. Ve volném čase je nadšeným leteckým modelářem.

60 min | 28. 4. 2022 | Pořad: Agile Talks

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství