Prosinec 2020

Na měsíc prosinec pro vás připravujeme celkem 13 zajímavých vysílání, diskusí a workshopů. Můžete se těšit na 5 nových pořadů a 6 dalších dílů pořadů vám již dobře známých.

Nové pořady

Petr Beneš vypustí do světa svůj pořad InspiRácio, v rámci kterého odvysílá první díl s názvem Cloud x InHouse?.

ProjecTor je další nový pořad z dílny Martina Háka z PMI, který se bude věnovat projektovým manažerům, první díl se jmenuje Proč projekt?. Na vysílání bude navazovat diskuse o týden později.

Pavlína Louženská připravuje pořad #GeneraceZ, který zahájí dílem s názvem Škola. Práce. Podnikání. Zhruba o týden později na něj pak naváže praktickým workshopem.

Tomáš Hruda bude se svým hostem diskutovat na téma Firemní kultura – Proč nestačí myslet to dobře?. Jeho nový pořad se jmenuje Jádro pudla….

Luboš MalýMartin Holečko pro vás chystají historicky první pořad na Red Button EDU v angličtině. Ponese název Futurescope a bude zaměřen na virtuální realitu. Nenechte si ujít první díl s názvem S1E1: XR and virtual worlds as the new business frontier.

Nové díly

Kromě Brain&Breakfast – Důvěřuj, ale prověřuj se můžete těšit na další díl Agile Talks, kde se společně podíváme na téma Agilní kultura a leadership. Pánové ze Scale Up vypustí do světa nový díl Strategie – Cesta k cíli. Miky Škoda vyzpovídá ve svém pořadu Použij Sílu! další dámu, tentokrát to bude Soňa Jonášová a proberou spolu téma Jak udržet životní prostředí i zdroj peněz?. Můžete se těšit na Horké téma – imunita v praxi v podání kluků z Biohacking for Life.

Nebude chybět ani čtení na Vánoce v podobě Knihy měsíce pod taktovkou Jana Maška. Jméno člena sítě, který ji doporučí i název knihy bude již tradičně do poslední chvíle zahalen rouškou tajemství.

Program je k dispozici ve dvou variantách, barevné pro sdílení elektronicky a inverzní pro tisk, která obsahuje méně barevných prvků kvůli úspoře nákladů.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.


Zeptejte se na to, co vás zajímá