Proč projekt?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V prvním díle pořadu ProjecTor se zeptá Martin Hák svého hosta, jaké aktivity bychom měli považovat za projekty a jaká jsou jejich specifika. Společně se podíváme na projekty z pohledu investora a podíváme se také, kde dochází k nejčastějším chybám a nenaplněným očekáváním. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Od odborníků z praxe načerpáte inspiraci, jak mohou investoři a sponzoři pomoci svým projektům k úspěchu a dosažení zisku.

Co si odnesete?

  1. Jak diferencovat náš přístup k projektům od přístupu k rutinním aktivitám.
  2. Co by měli investoři zvážit, než se rozhodnou pustit se do projektu. 
  3. Jak nastavit spolupráci mezi investorem a projektovým manažerem, aby DNA vašeho projektu měla zakódován úspěch a doručení požadovaného zisku.

Kdo je Roman Slivka?

Roman Slivka proplouvá mořem projektů již více než třicet let a stále ho to baví. Stejně jako se stále rád vrací na moře, v žilách mu zkrátka koluje mořská projektová krev. Rád se dělí o poznatky, zkušenosti a chyby, které při „plavbách“ udělal.

„Řídit projekt a nebo být kapitánem na jachtě je hodně podobné. Spoustu rutiny, dřiny a zodpovědnosti. Loď nemá brzdu, neumí zastavit na místě. Pokud nemáte jasno kam plujete věřte, že dříve či později najedete na mělčinu. Pokud zapomenete sledovat počasí, brzy budete klepat zimnici a budete mokří až na kost. Přestanete sledovat, jak se cítí posádka a čeká vás vzpoura. Být kapitánem projektu či na jachtě je zodpovědnost, především za ty, kteří plují s vámi.“, nabízí svůj pohled na projekty Roman Slivka.

32 min | 3. 12. 2020 | Pořad: ProjecTor

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství