Proč projekt?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V prvním díle pořadu ProjecTor se zeptá Martin Hák svého hosta, jaké aktivity bychom měli považovat za projekty a jaká jsou jejich specifika. Společně se podíváme na projekty z pohledu investora a podíváme se také, kde dochází k nejčastějším chybám a nenaplněným očekáváním. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Od odborníků z praxe načerpáte inspiraci, jak mohou investoři a sponzoři pomoci svým projektům k úspěchu a dosažení zisku.

Co si odnesete?

  1. Jak diferencovat náš přístup k projektům od přístupu k rutinním aktivitám.
  2. Co by měli investoři zvážit, než se rozhodnou pustit se do projektu. 
  3. Jak nastavit spolupráci mezi investorem a projektovým manažerem, aby DNA vašeho projektu měla zakódován úspěch a doručení požadovaného zisku.

Kdo je Roman Slivka?

Roman Slivka proplouvá mořem projektů již více než třicet let a stále ho to baví. Stejně jako se stále rád vrací na moře, v žilách mu zkrátka koluje mořská projektová krev. Rád se dělí o poznatky, zkušenosti a chyby, které při „plavbách“ udělal.

„Řídit projekt a nebo být kapitánem na jachtě je hodně podobné. Spoustu rutiny, dřiny a zodpovědnosti. Loď nemá brzdu, neumí zastavit na místě. Pokud nemáte jasno kam plujete věřte, že dříve či později najedete na mělčinu. Pokud zapomenete sledovat počasí, brzy budete klepat zimnici a budete mokří až na kost. Přestanete sledovat, jak se cítí posádka a čeká vás vzpoura. Být kapitánem projektu či na jachtě je zodpovědnost, především za ty, kteří plují s vámi.“, nabízí svůj pohled na projekty Roman Slivka.

Martin Hák

32 min | 3. 12. 2020 | Pořad: ProjecTor

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat