ProjecTor

Připravujete nový produkt pro svou firmu, chystáte se postavit školu v Africe nebo reformovat zastaralé procesy v korporaci? Máte myšlenku, kterou chcete přeměnit v realitu? Tak to vás čeká projekt. Budete potřebovat jasnou vizi, tým motivovaných spolupracovníků, velkou dávku sociálních dovedností a také pár užitečných nástrojů, aby vaše myšlenka neskončila fiaskem. Může to znít tak, že potřebujete kouzla, ale je to řemeslo. My vám ho pomůžeme demystifikovat, pochopit a nastavit tak, aby vaše projekty doručovaly vytyčené cíle a generovaly zisk. Náš nový pořad se jmenuje ProjecTor, brána do projektu.

Moderuje Martin Hák.

Pořad je určen těm, kteří projektové manažery potřebují pro dosažení svých cílů i těm, kteří se Projektovému managementu již věnují a chtějí se stát ještě úspěšnějšími. Pořad nabízí inspiraci, praktické rady i osobní názory a zkušenosti hostů. Co odlišuje úspěšné projekty od neúspěšných? Jaké klíčové dovednosti by měl mít projektový manažer a jak je rozvíjet? Co od projektových manažerů požadovat a jaké podmínky je nezbytné jim vytvořit? A jaké je možné použít nástroje, aby vaše projekty pravidelně končily úspěchem?

Začneme zeširoka, ale v každém díle se zaměříme podrobně na jednu oblast či nástroj. Představí vám je host, který je v oboru uznávaným odborníkem, umí poutavě vysvětlit podstatu problému a podělí se s vámi o vlastní zkušenosti i netradiční postupy, jak na to. Obsáhlejší informace k tématu najdete vždy v článku, který bude publikován na stránkách České komory Project Management Institute (PMI). Budete mít možnost také položit vlastní otázky během neformální diskuze s naším moderátorem a hostem, která se uskuteční on-line vždy zhruba s týdenním odstupem po odvysílání dílu.

Pořad připravují členové PMI, kteří jsou v centru vývoje nových trendů a rádi se s vámi o své zkušenosti podělí. S výběrem témat pomáhají Petr Janiš a Roman Slivka, přípravu pořadů zajišťuje Jan Skotnica.

Archiv vysílání pořadu