Udělejte ze stakeholderů skutečné spojence

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Každý projekt má celou řadu stakeholderů. Někdy až moc. Snažit se vyhovět všem jejich požadavkům zní často jako nemožná mise hned od počátku. Ale přesto se s takovou situací musí umět Projektový Manažer elegantně vypořádat, protože hodnocení úspěchu projektu často leží v rukou právě těch lidí a skupin, které stakeholdeři reprezentují. Zobrazit více…

Na druhou stranu, neměli by se i stakeholdeři naučit dívat se na situaci očima projektového manažera? V čem tkví tajemství vzájemné spolupráce?

Lenka Pincot vám poradí jak to udělat, aby vaši stakeholdeři byli spokojeni a navíc pracovali společně pro úspěch vašeho projektu.

Proč vysílání sledovat?

Ať projekt dopadne jakkoliv, nakonec to jsou stakeholdeři, kteří rozhodnou svou zpětnou vazbou nebo chováním, jestli to byl nebo nebyl úspěch a jestli chtějí s projektovým manažerem pokračovat ve spolupráci. Stakeholdery má každé lidské počínání a pracovní aktivity, nejen projekt, takže díl bude prospěšný pro všechny, kteří chtějí být úspěšní v očích ostatních stejně jako ve svých.

Co si odnesete?

  1. Porozumění důležitosti stakeholder managementu a jeho úskalí.
  2. Techniky, které pomohou zvládnout tuto oblast (project) managementu.
  3. Tipy a triky, jak začít dobře, aby to šlo snáze, a jak vybruslit z krize.

Kdo je Lenka Pincot?

Lenka Pincot se věnuje organizačním transformacím a řízením komplexních změn. V rámci své kariéry působila v řadě odvětví, v českém i mezinárodním prostředí. 

Jako absolventka matematicko-fyzikální fakulty využívá své znalosti z oblasti informačních technologií a zkušenosti z businessu k tomu, aby pomáhala propojovat strategie společností s využíváním technologií a digitalizace. 

Lenka působí v české komoře Institutu Projektového Řízení jako viceprezidentka pro programy a má zkušenosti s projektovým řízením i agilním produktovým vývojem.

Martin Hák

27 min | 5. 2. 2021 | Pořad: ProjecTor

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat