Jak projektový manažer doručuje hodnotu

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V tomto dílu se dozvíte, jak dodat to, po čem sponzor touží nejvíce, jak se vypořádat s těžkými začátky mnohých projektů, kde už je, ale nemusí být pozdě a jak správně využít diverzifikaci projektů a projekťáků ve svůj prospěch. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Chcete si osvojit Kategorický imperativ projektového řízení, kde projektový manažer musí vytvořit hodnotu, která je výrazně větší než je cena jeho práce?

K úspěchu vede mnoho cest – i na těch nejkratších je ale potřeba neustále udržovat rovnováhu. Zodpovězte si tímto vysíláním otázku „Jak namixovat “tabulky” a kontrolu se vztahy a motivací lidí?“.

Co si odnesete?

  • Dozvíte se, kde hledat příležitosti k tomu, aby jste doručil/a přidanou hodnotu sponzorovi.
  • Naučíte se, jak najít mezi možnými technikami ty, které vám v tom nejvíce pomohou.
  • Odnesete si konkrétní příklady z praxe.

Kdo jsou hosté?

Pavel Humpolec

Pavel Humpolec řídí IT projekty napříč nejrůznějšími obory i velikostmi firem. S více než 10 lety praktických zkušeností a s certifikacemi z projektového řízení i agilního přístupu se snaží rozkrývat obecné principy v řízení projeků a tvořit dlouhodobě efektivní týmy. Méně zkušeným kolegům se snaží pomáhat, ať už individuálně připravenými školeními, nebo osobním mentoringem. Je fanouškem humancentrismu, nadšeným hobby běžcem s kočárkem a amatérským optimalizátorem sebeorganizace.

Petr Janiš

Petr Janiš je vystudovaný právník, ale víc než konzervativní právo, jej baví nové trendy a výzvy. Po škole se proto začal věnovat řízení projektů technologických a organizačních změn. Po pár projektech řízených metodou pokus omyl se začal věnovat best practice oboru, přednášet projektové řízení a spolu s podobnými nadšenci založil Českou komoru Project Management Institute. 

V roce 2011 Petr založil platformu Projectman, kde publikuje své know-how a buduje tržiště služeb v oblasti projektového řízení. Projectman je dnes největší specializovanou firmou na projektové řízení v Česku s více než 200 odřízenými projekty. 

Petr je nadšený outdoorový sportovec a tanečník argentinského tanga.

Martin Hák

35 min | 1. 4. 2021 | Pořad: ProjecTor

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství