Chcete vyhrát? Začněte od konce!

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Znáte nějaké projekty, které stály desítky milionů, ale přesto nevydělaly ani korunu zisku? Byli jste svědky projektů, které skončily fiaskem, přestože provedení projektu nemělo chybu? Je velmi pravděpodobné, že selhání těchto projektů bylo zakódováno již v jejich počátku. V tomto díle si posvítíme na to, jak začít úspěšný projekt. Zobrazit více…

Je velmi pravděpodobné, že selhání těchto projektů bylo zakódováno již v jejich počátku. V tomto díle si posvítíme na to, jak začít úspěšný projekt.

Náš host vysvětlí v čem spočívá kouzlo a úspěšnost techniky Working Backwards a co se můžeme naučit od šampiónů, kteří je používají.  Roman Slivka se s námi také podělí o osobní zkušenosti s iniciací úspěšných projektů a o praktické rady jak používat nástroje Working Backwards nebo Golden circle.

Proč vysílání sledovat?

Připravujete nový produkt? Chystáte organizační transformaci firmy? Plánujete stavbu rodinného domu? Nebo chcete vyrazit s přáteli na dvouměsíční cestu do Indie? Náš host se s vámi podělí o zkušenosti a rady jak začít a rozjet úspěšný projekt.

Co si odnesete?

  1. Co je nejdůležitější pro rozjezd úspěšného projektu?
  2. Jak to jednoduše zajistit?
  3. Praktické nástroje, které vám pomohou projekt doručit.

Kdo je Roman Slivka?

Roman Slivka proplouvá mořem projektů již více než třicet let a stále ho to baví. Stejně jako se stále rád vrací na moře, v žilách mu zkrátka koluje mořská projektová krev. Rád se dělí o poznatky, zkušenosti a chyby, které při „plavbách“ udělal.

„Řídit projekt a nebo být kapitánem na jachtě je hodně podobné. Spoustu rutiny, dřiny a zodpovědnosti. Loď nemá brzdu, neumí zastavit na místě. Pokud nemáte jasno kam plujete věřte, že dříve či později najedete na mělčinu. Pokud zapomenete sledovat počasí, brzy budete klepat zimnici a budete mokří až na kost. Přestanete sledovat, jak se cítí posádka a čeká vás vzpoura. Být kapitánem projektu či na jachtě je zodpovědnost, především za ty, kteří plují s vámi.“, nabízí svůj pohled na projekty Roman Slivka.

Martin Hák

33 min | 13. 1. 2021 | Pořad: ProjecTor

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat