Strategie – Cesta k cíli

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V businessu má strategie mnoho atributů, na které je třeba se zaměřit a v tomto díle se pokusíme podívat na některé z nich a jak je formulovat, aby vaše strategie byla opravdu účinná. Zobrazit více…

Strategie je slovo, které ve firmách slýcháme velmi často. Často si pod tímto slovem lidé představují pokaždé něco jiného. Strategie je cesta – cesta k dosažení cíle a správná strategie by tak měla obsahovat odpovědi typu – Po jaké cestě půjdeme, kdy vyrazíme a kdy dorazíme, co dělat budeme a také co dělat nebudeme a půjdeme “nalehko” nebo jinak připraveni? a tak podobně.

Proč vysílání sledovat?

Mění se vám váš trh pod rukama? Zjišťujete, že vaši zákazníci se chovají jinak než dříve? Nedaří se vám dostatečně růst a vývoj vašich tržeb je nevýrazný. Zdá se vám, že vám vaše konkurence utíká? Nebo nevíte co dělat dříve? Pokud si na tyto otázky odpovíte ano, měli byste na vaší strategii začít pracovat. 

Co si odnesete?

  1. Co je to vlastně  “Strategie”?
  2. Jak nastavit strategické přemýšlení ve vaší firmě?
  3. Jak postavit strategii srozumitelně a hlavně uvěřitelně pro váš tým?

Kdo je Lukáš Kružberský?

Lukáš Kružberský prošel firmami jako je T-Mobile, Vodafone, Zoot, Eta, ale hlavně je jedním z partnerů společnosti RedMedia, kterou založili v roce 2011 s jednoduchou misí „Změnit mediální business, daty a přístupem ke klientům“. Během čtyř let tak vybudovali největší digitální agenturu v ČR s obratem přes 300 mil. Kč. Tuto agenturu v roce 2017 spojili s českou pobočkou reklamního gigantu Publicis Groupe. Od roku 1989 se jednalo o největší reklamní akvizici v ČR.

Pavel Křepelka

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství