ScaleUp

Pořad vám ukáže kouzlo firemního růstu podle metodiky Scaling Up, která je určena pro všechny, kteří mají potřebu se zlepšovat a posouvat své podnikání neustále vpřed.

Moderuje Pavel Křepelka a Roman Stupka.


Úspěšné podnikání nemusí být jen váš sen, ale žitá skutečnost. Roman Stupka a Pavel Křepelka vám ukáží kouzlo firemního růstu. Metodika Scaling Up je tu pro všechny, kdo mají potřebu zlepšovat a posouvat své podnikání neustále vpřed. Pokud tedy patříte k těm, kdo chtějí svůj byznys posunout o úroveň výše a cítíte, že když uděláte změny, bude se vám dařit ještě lépe, Pavel s Romanem vás navedou odkud začít.

ScaleUp vám ukáže, jak příležitosti, které vnímáte kolem sebe, využít. Jak díky nim nechat vaše podnikání vyrůst, ať už půjde o takové, které posunou vás osobně, nebo váš tým či celou firmu. Že už tohle všechno děláte! Skvěle! Ale i vám ScaleUp slibuje ukázat nové možnosti. Třeba, jak dělat věci jednodušeji, jak neobjevovat Ameriku. Roman s Pavlem slibují i těm, co sice přesně ví, co dělat pro růst svého byznysu, ale zatím nezačali, že se jim se ScaleUp výzvou bude z jejich komfortní zóny směrem k růstu vystupovat snáz.

Změňte své podnikání. Začněte se ScaleUp růst.

Archiv vysílání pořadu