Leden 2021

Na první měsíc v roce pro vás připravujeme celkem 10 zajímavých vysílání, diskusí a workshopů.

Můžete se těšit na 1 nový pořad a nové díly pořadů vám již dobře známých.


Nové pořady

Jirka Bréda vypustí do světa svůj pořad Vím, jak…, v rámci kterého odvysílá první díl s názvem Vím, jak zajistit, aby se z lidí stávali lídři.


Nové díly

Naši odborníci z Biohacking for Life připravují další pokračování jejich série, tentokrát se můžete těšit na díl s názvem Biohacking jako obor manažerského vzdělávání.

Pozadu nezůstanou ani témata z oblasti projektové managementu, konkrétně se můžete těšit na další díl pořadu ProjekTor s názvem Chcete vyhrát? Začněte od konce!.

Kritické myšlení vs. drby a konspirace, takto zní název další dílu pořadu Použij Sílu!.

Nebude chybět ani další inspirace pro čtenáře knih v podobě Knihy měsíce. Jméno člena sítě, který ji doporučí i název knihy bude již tradičně do poslední chvíle zahalen rouškou tajemství.

V dalším živém vysílání Brain&Breakfast se podíváme na téma Slepé skvrny s Danielem Prokopem.

Hned dva nové díly chystáme v rámci pořadu #GeneraceZ, kde nejprve rozebereme téma Móda a hype a následně o týden později se na zaměříme na to, Jak se mění obsah?.

Do dalšího dílu Agile Talks zavítají dvě dámy z HR, které budou sdílet své zkušenosti ohledně toho Jak budovat agilní kulturu?.

Program je k dispozici ve dvou variantách, barevné pro sdílení elektronicky a inverzní pro tisk, která obsahuje méně barevných prvků kvůli úspoře nákladů.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.