Biohacking jako obor manažerského vzdělávání

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Biohacking for Life nás zavede do oblastí využití tradičních i moderních způsobů péče o sebe sama v manažerské praxi a ve vzdělávání. Dozvíte se, jak se dnes postupně stává součástí vzdělávání na manažerských školách. Zobrazit více…

První díl byl o převzetí zodpovědnosti za vlastní stav a zdraví, ve světle aktuálních zdravotních statistik. Druhý jsme věnovali aktuálním otázkám kolem testování Covid-19 a imunity celkově s lékařem z praxe, MUDr. Borským. 

Hostem třetího dílu bude člověk, který v sobě spojuje oblasti právě manažerského vzdělávání, medicíny, psychologie, fyzického i mentálního tréninku a zkušenosti s vedením mnoha firem. S Dr. Pacherem se dotkneme otázek kompletního pohledu na růst lidí ve vedoucích pozicích. Jak se dnes postupně stává biohacking součástí vzdělávání na manažerských školách? O tom se pobavíme v tomto dílu. 

Proč vysílání sledovat?

Péče o sebe sama má mnoho rovin. Často v běhu pracovního života máme pocit, že „na sebe nemáme čas“. To je však často domělá překážka, kterou překonáme vědomím si důležitosti nejen pro nás samotné, ale také pro naše okolí. Ať už vedeme tým, pomáháme spolupracovníkům nebo máme rodinu, vhodně investovaný čas do péče i svůj psychický a fyzický stav. Doufáme, že tento rozhovor vám bude nejen inspirací pro každodenní plánování pracovního i osobního života, ale také vám pomůže poznat další konkrétní strategie, které s vámi na vysílání pravidelně sdílíme.

Co si odnesete?

  1. Širší pohled na manažerské vzdělávání, praxi a péči o sebe sama.
  2. Praktické metody pro okamžité použití.
  3. Proč, které potřebujeme pro to, abychom se pustili do praxe.

Kdo je Petr Pacher?

Mgr. et Mgr. Petr Pacher, MBA, Ph.D. je statutárním orgánem Univerzity aplikovaného managementu v Brně a zakladatelem mnoha firem, mezi které patří například Institut aplikované psychologie

Studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. 

Místo klinických přístupů však dnes používá více výkonnostní psychologii Sestavoval řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. 

Libor Mattuš

74 min | 7. 1. 2021 | Pořad: Biohacking for Life

Kompetence: Společnost a kultura, Zdraví

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství