Biohacking for Life

Pro profesní i osobní život využíváme bežně nástroje rozvoje, jako je koučink, mentoring, čtení a poslech článků nebo podcastů. Kolik z naší pozornosti však kromě informačního růstu vkládáme do péče o stav našeho BIO systému?

Moderuje Libor Mattuš a Petr Fridrich.

Dnešní doba sebou přináší nemálo výzev. Psychologické studie ukazují, že průměrný manažer udělá za týden tolik rozhodnutí, kolik prostý člověk středověku udělal za roky, někdy i desítky let.

Jak se z tímto informačním nárůstem dokáže vyrovnat naše myšlení? Jak náš mozek reaguje na nové prostředí, kde potřebuje neustále produkovat rozhodnutí? 

Biohacking se stává součástí firemních kultur a praxe na školách. V době, která na nás klade nemálo nároků adresuje základní otázky našeho každodenního fungování: jak mohu mít dostatek energie přes den, jak kvalitně dokážu odpočívat a regenerovat, jak se postarám o své emoce, duševní zdraví a imunitu – jednoduše vše to, co utváří náš život na každodenní bázi.

Chceme ukázat, jak můžeme v moderní době využít to nejlepší, co nabízí trojkombinace akumulované lidské zkušenosti (tradiční moudrost našich předků), moderní vědy a studií s prožitou osobní zkušeností jednotlivce.