Optimalizace dne pomocí biohackingu aneb péče o sebe sama

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Moderátoři pořadu Biohacking for Life, Libor Mattuš a Petr Fridrich, si budou v prvním díle spolu povídat o základní myšlence a praxi biohackingu. Dozvíte se jak být "nejlepší verzí sebe sama každý den". Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Dozvíte se jak být „nejlepší verzí sebe sama každý den“.
  • Přineseme vám inspiraci k přemýšlení nad tím, jak můžete efektivně vložit čas do sebe samých a jak to pak může pozitivně ovlivnit vaše okolí v profesním i osobním životě.
  • Dozvíte se v neposlední řadě konkrétní základní metody, jak na to.

Co si odnesete?

  1. Námět k zamyšlení o tématu vkládání času a energie do péče o svůj „BIO systém“ každý den v průběhu dne.
  2. Konkrétní dechová a další cvičení, které s malou časovou investici mohou přinést velmi pozitivní výsledky pro naše duševní zdraví, výkon a spokojenost. 

Kdo jsou Libor Mattuš a Petr Fridrich?

Libor Mattuš

Libor Mattuš spoluzaložil projekt Code of Life zaměřený na postupy biohackingu. Jejich cílem je pomoci lidem ve firmách a podnikatelům být „nejlepší verzí sebe sama každý den“. Každý den je vděčný za skvělé lidi, kteří s ním projekt tvoří a pomáhají aktivně převzít odpovědnost za vlastní stav – zdraví, imunitu, myšlení, náladu a dlouhověkost. Proto se věnuje projektu Lepší imunita. Libor tlumočil několik let čínskou medicínu a mezinárodní právo z čínského jazyka, cvičí také více než 17 let asijské bojové systémy a je garantem první univerzitní výuky biohackingu v ČR, na Essential College v Brně.

Petr Fridrich

Petr Fridrich je smícholog a řečník k tématům duševního zdraví. Pracoval mnoho let jako interní externí konzultant organizačního a osobního rozvoje. Působil také jako manažer obchodního rozvoje, marketingových a mediálních projektů ve výzkumné agentuře a od té doby ho zajímají inovace, komplexita změn a strategie předjímání budoucnosti, plánování scénářů, generování nápadů a vhledů a další související témata. Angažuje se v celé řadě skupin zaměřených na inovace a zkoumání budoucnosti jako Hive Mind – Future Foresights Institute nebo Future Space a řadě dalších skupin. Působí jako konzultant v oblasti wellbeing pro Českou pirátskou stranu a spolupracuje s biohackerskou skupinou Code of Life a platformou Longevity Forum. Angažuje se v dalších inovačních projektech, které si připravují.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat