Jak se staví sen

Živý přenos začíná 23. 5. 2024 v 8:30.

Kromě sledování online můžete dorazit za námi také osobně. Rezervujte si místo.
Adresa: Magenta Experience Center, Praha (mapa)
Rezervovat místo

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Inspire.
Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Svůj příběh a cestu k jednomu z nejvýznamnějších úspěchů české startupové scény představí zakladatelka společnosti Ytica a Salted CX, Květa Vostrá. Ta je považována za první dámu českých startupů. Zobrazit více…

Budeme si povídat o tom, jak se staví globální firma od samotného základu, jak se od začátku buduje firemní kultura, co předchází tomu než se začne produkt prodávat a jak lídr a zakladatel do toho všeho zapadá. A protože ten příběh prodejem Ytica nekončí a Květa se svým manželem společně staví už druhý sen, bude to jistě zajímavé povídání plné zkušeností z praxe.

Kdo je Květa Vostrá

Květa Vostrá je podnikatelkou v oblasti IT s vizí a odhodláním, která se nebojí plavat proti proudu. Společně se svým manželem Šimonem vytvořila a po pouhých 18 měsících prodala startup Ytica americkému technologickému gigantu Twilio. Nyní stojí v čele své nové firmy Salted CX, která umožňuje byznysům lépe porozumět potřebám svých zákazníků. Květa je žena, která se nebojí učit, ať už na Harvard Business School nebo každé ráno v bazénu. Její přístup k životu a podnikání je inspirován sportem, kde každý krok, i ten bolestivý, má svůj význam. Je maminkou dvou dcer. Její příběh není o opakování úspěchu, ale o neustálém zlepšování sebe sama a překonávání vlastních cílů.

Jan Mašek

90 min | 23. 5. 2024 | Pořad: Brain&Breakfast