Všichni jsme senioři

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Virtuální realita nebo lidský dotek? Dárky nebo pozornost? Když se nejstarší generace neptáme na jejich potřeby, nebude se na ně jednou nikdo ptát ani nás. Zobrazit více…

Před šesti lety byla Simona dobrovolnicí v domově seniorů. Nespokojenou dobrovolnicí. Nevhodné zacházení s klienty, nerespektování jejich potřeb, dětinské aktivity…. I to stálo za Simoniným rozhodnutím “něco změnit”. Před třemi lety založila organizaci MILA a spolu se svým týmem realizuje program D.O.M.A., který se snaží o to, aby bylo dobře seniorům i těm, kteří o ně pečují. Povídání o tom, že i jeden člověk může rozhýbat změnu. 

Kdo je Simona Bagarová?

Simona Bagarová vystudovala sociální práci a téměř dvacet let se věnuje managementu nevládních organizací. Třetím rokem vede organizaci MILA, která se snaží systematicky zlepšovat podmínky pro výkon pečovatelské profese a dát slovům důstojnost a kvalita obsah. V loňském roce jí vyšla kniha HOŘÍM o pěti nejlepších pečovatelích o seniory, které za svůj život potkala. 

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství