Druhý život začíná po padesátce

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Jitka Dvořáková se v říjnové Brain&Breakfast dotkne mnoha oblastí. Podělí se s námi například o to, jak pozdě může ještě začít druhá kariéra, co ji donutilo odejít z firmy Philips, a jaké byly významné momenty, které ovlivnily její život i kariéru. Zobrazit více…

Společně nakoukneme také do nového a rychlého světa, do něhož Jitka vstoupila. Podělí se s námi o to, co jí v tomto světě funguje z hlediska leadershipu, řízení a budování firemní kultury a také, jaké je to být dvojkou na trhu. Podíváme se i na její další plány a vize.  

Kdo je Jitka Dvořáková?

Jitka Dvořáková zahájila v roce 1990 své desetileté působení v roli generální manažerky pro ČR a Slovensko pro japonskou společnost vyrábějící produkty značky Panasonic. Později přešla do Philipsu, kde se stala první ženou v historii firmy, která zastávala funkci v evropském vedení, když se stala generální manažerkou pro oblast střední a východní Evropy.
Od roku 2000 je její jméno spojeno s e-commerce, konkrétně s Mall a CZC.cz, posledních 5 let spojených v Mallgroup. Působila v obou společnostech současně, jako CEO CZC a zároveň 2 roky vedla obchodní aktivity Mallgroup ve Slovinsku a v Chorvatsku z pozice regionální ředitelky. 

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství