Druhý život začíná po padesátce

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Jitka Dvořáková se v říjnové Brain&Breakfast dotkne mnoha oblastí. Podělí se s námi například o to, jak pozdě může ještě začít druhá kariéra, co ji donutilo odejít z firmy Philips, a jaké byly významné momenty, které ovlivnily její život i kariéru. Zobrazit více…

Společně nakoukneme také do nového a rychlého světa, do něhož Jitka vstoupila. Podělí se s námi o to, co jí v tomto světě funguje z hlediska leadershipu, řízení a budování firemní kultury a také, jaké je to být dvojkou na trhu. Podíváme se i na její další plány a vize.  

Kdo je Jitka Dvořáková?

Jitka Dvořáková zahájila v roce 1990 své desetileté působení v roli generální manažerky pro ČR a Slovensko pro japonskou společnost vyrábějící produkty značky Panasonic. Později přešla do Philipsu, kde se stala první ženou v historii firmy, která zastávala funkci v evropském vedení, když se stala generální manažerkou pro oblast střední a východní Evropy.
Od roku 2000 je její jméno spojeno s e-commerce, konkrétně s Mall a CZC.cz, posledních 5 let spojených v Mallgroup. Působila v obou společnostech současně, jako CEO CZC a zároveň 2 roky vedla obchodní aktivity Mallgroup ve Slovinsku a v Chorvatsku z pozice regionální ředitelky. 

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat