Od brigádníka k CEO Avastu

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Ondřej Vlček, jedna z nejinspirativnějších osobností českého businessu. V rámci Brain&Breakfast popíše svou životní cestu. Srovná situaci kolem kyberbezpečnosti v době před 25 lety, kdy v Avastu začínal, se současností. Pohovoří o zkušenostech, které nabyl na pozici CEO. Zobrazit více…

Zaměří se také na svůj vztah k penězům a vznik Nadace rodiny Vlčkových. Ta velmi výrazně vstoupila do společnosti nejen v oblasti paliativní péče, ale ukázala i vliv, který může mít business na společnost kolem nás.

Kdo je Ondřej Vlček?

Ondřej Vlček působí jako generální ředitel společnosti Avast. Spolu se svým týmem realizuje vizi Avastu zaměřenou na ochranu lidí v digitálním prostoru. Před jmenováním do funkce generálního ředitele byl prezidentem spotřebitelské divize, technickým ředitelem a důležitým členem týmu, který v roce 2018 uvedl Avast na londýnskou burzu. Ondřej získal inženýrský titul v oboru matematické modelování na ČVUT v Praze a je mezinárodně uznávaným odborníkem na počítačovou bezpečnost. Společně se svou ženou založili Nadaci rodiny Vlčkových, koupili zchátralou pražskou usedlost Cibulka a chtějí ji zrekonstruovat a vybudovat zde dětský hospic a paliativní středisko.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství