Podnikatelský příběh roku

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V březnu 2024 Monika Drobná vyhrála spolu se svojí maminkou kategorii Nejlepší podnikatelský příběh roku v tradiční soutěži EY Podnikatel roku 2023. Dnes je Monika hostem dalšího dílu CZECHárny. Zobrazit více…

Po 18 letech vyměnila stojatější vody bankovnictví za každodenní adrenalin podnikání, převzala vedení rodinné firmy Ergona na výrobu protetických zdravotních pomůcek a má s ní velké plány – restrukturalizace,  digitalizace, optimalizace procesů, nové akvizice.
Poslechněte si celý velmi inspirativní rozhovor.

Kdo je host?

Monika Drobná

Monika Drobná je energická inovátorka tělem i duší. Dlouho šéfovala InnoLabu Komerční banky a dneska svoje zkušenosti promítá  do rozvoje vlastního byznysu. “Opustila jsem jedno regulované prostředí financí abych se ocitla v ještě regulovanějším prostředí zdravotnictví” říká v našem rozhovoru Monika. “Místo digitálních finančních produktů vyrábíme protézy, ortézy, vložky do bot na míru…. Učím se výrobu, marketing, finance a baví mě vidět rychle svoje výsledky což v korporátu vždycky nejde”.

Petr Benes