Únor 2021

Únorový program je plný novinek. Čekají na vás 4 zbrusu nové pořady a hned 7 dílů stávajících oblíbených titulů.

Připravujeme vám přehled všeho, na co se v RB EDU můžete těšit v tomto měsíci.

Nové pořady

Osobní misí Hany Jadavan je podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci. Její pořad Týmy budoucnosti vám prvním dílem pomůže rychle zmapovat situaci v týmu, navázat dobré vztahy a nastartovat přirozené změny, zkrátka ukáže, Jak začít…

Pavel Pumprla nás vezme do sportovního světa. Je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbalu, autorem projektu Leader’s GPS. V pořadu Až ke stropu se prostřednictvím příběhů ze světa sportu podíváme vždy na jeden jednoduchý pojem a pokusíme se na něj podívat novým úhlem pohledu. Pro první díl Pavel zvolil téma Potenciál.

David Vrba čerpá informace z hlav a knih chytrých lidí celého světa, filtruje je, destiluje a v kombinaci se svými zkušenostmi předává ve srozumitelné podobě a v kontextu lidem, kteří se chtějí učit.  V jeho pořadu Mí myšlenkoví mentoři se v prvním dílu setkáme s Marshallem Goldsmithem.

Poslední novým pořadem je Deus ex machina od Sary Polak. Tento pořad se bude vysílat v angličtině a prvními hosty budou Tomáš Šebek a Ondřej Vaněk. Nenechte si proto ujít vysílání


Nové díly

Máte vy nebo váš tým nějakou výzvu, která před vámi leží? A říkáte si, jak by se to dalo vyřešit? Dalibor Pulkert a jeho pořad Business ToolBox by vám v dílu nazvaném Vymýšlení nápadů (ideace) mohl pomoci.

Udělejte ze stakeholderů skutečné spojence! Lenka Pincot jako host pořadu ProjecTor poradí, jak to udělat, aby vaši stakeholdeři byli spokojeni a navíc pracovali společně pro úspěch vašeho projektu.

V dalším díle anglického pořadu Futurescope se jeho moderátoři Luboš Malý a Martin Holečko zaměří na budoucnost XR in Learning and Development (S1E2).

Nebude chybět ani další inspirace pro čtenáře knih Kniha měsíce. Jméno člena sítě, který ji doporučí, i název knihy bude již tradičně do poslední chvíle zahalen rouškou tajemství.

V dalším živém vysílání Brain and Breakfast bude hostem Renata Mrázová, jedna z nejúspěšnějších žen českého byznysu, která se mimo jiné již 15 let věnuje tématu diverzity a inkluze. Nenechte si ujít toto zajímavé vysílání!

1% je nápad, 99% realizace. Host dalšího dílu ScaleUp Jiří Bílek, CEO společnosti Top4Sport, bude na toto téma hovořit s moderátory Pavlem Křepelkou a Romanem Stupkou.


Diskuse a workshopy

Rezervujte si své místo pro workshop s Pavlínou Louženskou na téma Obsah pro Generaci Z. Během kulatého stolu proberete, o čem mluvila Pavlína v druhém a třetím díle #GeneraceZ a nasdílíme si, jak mohou poznatky fungovat v praxi vaší konkrétní firmy.

Martin Hák a Lenka Pincot navazují diskusí s diváky na poslední vysílání pořadu ProjecTor, které se věnuje tématu „Udělejte ze stakeholderů skutečné spojence“. Spolu s dalšími členy PMI vám umožní doptat se na otázky, které v pořadu nezazněly, či jít hlouběji v tématech, která se probírala.

Program je k dispozici ve dvou variantách, barevné pro sdílení elektronicky a inverzní pro tisk.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.